Resurrection
78/100 - 25×

Resurrection

Co když se někdo, koho jste ztratili, jednoho dne vrátí?

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | ABC | 43 minut
hrají
Sam Hazeldine (Caleb Richards), Kurtwood Smith (Henry Langston), Omar Epps (J. Martin Bellamy), Frances Fisher (Lucille Langston), Matt Craven (Fred Langston)

S02E05: Will

S02E05: Will

Margaret se snaží překazit napravující se vztahy mezi Barbarou a Fredem a Bellamy tváří v tvář rozšiřující se nemoci, učiní zoufalé kroky.

sk
26.10.2014
4 360 000
43 minut

Oficiální synopse

Barbařiny vztahy s Fredem a Maggie se začínají urovnávat, což pouze více podnítí Margaret, k tomu že je potřeba zakročit. Bellamy se dostává do svízelné situace, když se snaží udržet před Maggie své tajemství, ale zároveň řeší podivnou nemoc, která se mezi navrátilci rozšířila a učiní zoufalé kroky.

Info

Režie: Stephen Cragg

Scénář: Michele Fazekas, Tara Butters

Hrají: Omar Epps (J. Martin Bellamy), Frances Fisher (Lucille Langston), Matt Craven (Šerif Fred Langston), Devin Kelley (Maggie Langston), Mark Hildreth (Pastor Tom Hale), Samaire Armstrong (Elaine Richards), Landon Gimenez (Jacob Langston) a Kurtwood Smith (Henry Langston)

Ve vedlejších rolích: Michelle Fairley (Margaret Langston), Kathleen Munroe (Rachael Braidwood), April Billingsley (Barbara Langston), Lori Beth Sikes (Janine Hale), Donna Murphy (Dáma), Chris Berry (Carl Enders), Glenn Fleshler (Mikey Enders), Karen Ceesay (zdravotní sestra)

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
+Daryl+

Díky za překlad.

28.10.2014 | 20:35:04
Kimberlly

skvelá časť! :) Konečne je to lepšie! :)

28.10.2014 | 20:24:30

Nejlepší epizody 2. série

Reklama

Citáty

Citáty

Nejoblíbenější postavy

Sledujte si nás

Filtr seriálů
Reklama