Resurrection Finále první poloviny druhé řady se dočkáme 14. prosince

Finále první poloviny druhé řady se dočkáme 14. prosince

Finále první poloviny druhé řady se dočkáme 14. prosince

Podle oficiálního prohlášení ABC bychom se měli poslední epizody první poloviny druhé řady dočkat 14. prosince předtím, než se seriál odebere k zimnímu spánku. Pokud ale přepočítáváte kolika epizod bychom se ještě měli dočkat, zadržte a čtěte dál.


0 0
6.11.2014

Finále první poloviny druhé řady seriálu Resurrection nás sice čeká až za více než měsíc, ale podle vysílacího plánu stanice ABC bychom se ovšem po následující epizodě s názvem Miracles, která nás čeká již toto pondělí, měli dočkat minimálně dvoutýdenní pauzy. Jeden týden bude seriál Resurrection nahrazen polovinou dvoudílu seriálu Once Upon a Time, který standardně běží ve vysílacím čase před Resurrection. Druhý týden ustoupí veškeré nedělní pořady American Music Awards.

Vzhledem ke klesajícímu ratingu (i když u minulé epizody nám čísla malinko vyskočila), který by mohl zapříčinit neobnovení seriálu pro třetí řadu, to od ABC není asi nejlepší tah, ale je možné, že nově vznikající dějovou zápletku, která byla nastíněna v předcházející epizodě mají v plánu pořádně rozjet až po vánoční pauze.


Další důvod k upřednostňování jiných pořadů na úkor seriálu Resurrection je i ten, že na druhou sérii tohoto seriálu objednalo ABC pouhých 13 epizod, takže pokud se po dvoutýdenní pauze vrátí ke klasickému týdennímu vysílání, po vánoční přestávce by zbyly k odvysílání pouhé tři epizody.

Ať už před Vánoci nebo po Vánocích brzy se ovšem dočkáme pořádného rozehrání zápletky z konce minulé epizody. Herec Jim Parrack, známý jako Hoyt Fortenberry ze seriálu True Blood a nyní nově jako představitel tajemného dědečka, má totiž podepsanou smlouvu na čtyři epizody. Jak už bylo v epizodě naznačeno, jedná se o navrátilce, kazatele ze 30. let 20. století, který má určité vazby jak s Langstonovými tak i trochu nečekaně…

… Thompsonovými (Martyho pravou rodinou).

Jen zmíníš peníze a Langstonovi jdou jak slepice po flusu.

Jestli nově se rozjíždějící zápletka přiláká další diváky a zachrání tak seriál i pro třetí řadu se budeme muset nechat překvapit.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E13: Love in Return

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Tento seriál pro vás překládají @Hendorn, @Janel a @Enriel. Děkujeme!

Reklama

Nejlepší epizody 2. série

Citáty

Citáty

Sledujte si nás