Ripper Street
93/100 - 89×

Ripper Street

Nechvalně proslulá Divize H ve složení inspektora Edmunda Reida, seržanta Benneta Drakea a amerického chirurga Homera Jacksona vyšetřuje případy na Ripper Street po řádění Jacka Rozparovače.

VB | 2012 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | BBC One, BBC Two, Amazon | 60 minut
žánr
Detektivní, Historický, Mysteriózní
hrají
Matthew MacFadyen (Edmund Reid), Jerome Flynn (Bennet Drake), MyAnna Buring (Dlouhá Susan Hart), Joseph Mawle (Jedediah Shine), David Wilmot (Donald Artherton), David Dawson (Fred Best),

Homer Jackson

Homer Jackson

Kapitán Homer Jackson.

Sezóny 5
2012 - 2016

Americký armádní chirurg, expert na forenzní vědy, které teprve začínají vznikat. Reid ho najal kvůli jeho jedinečným pitevním schopnostem. Je stejnou míru brilantním vědcem jako nezodpovědným floutkem.

Jackson se pro policejní práci zrovna moc nehodí, jeho největšími neřestmi jsou ženy, chlast, drogy a hazard. Zbytek policejního sboru se na něj v nejlepší případě dívá s nedůvěrou. Jediný kdo ho přímo nenávidí je Bennet Drake, který nedokáže pochopit, že se jeho šéf zahazuje s takovým člověkem. Jenže Reid ho chtěl v divizi H a to co Reid chce, to taky dostane.

Jenže Jackson má taky svá temná tajemství, která se snaží utajit. Po jednom incidentu musel uprchnou z Ameriky a skrývá se v nevěstinci, který vlastní Long Susan. Tam je v relativním bezpečí. Jediné čeho se obává je, že kvůli přátelství s Reidem by mohla na povrch vyplavat jeho minulost.

Foto: BBC One, BBC Two, Amazon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Sérioví vrazi

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů