Smash
76/100 - 21×

Smash

Muzikální drama z pozadí Broadwayského divadla, plného snílků a intrik, kteří mají jedno společné – Všichni chtějí vyniknout.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | NBC | 60 minut
hrají
Jack Davenport (Derek Wills), Debra Messing (Julia Houston), Katharine McPhee (Karen Cartwright),

Bernadette Peters se vrací zpět a další nová postava

Bernadette Peters se vrací zpět a další nová postava

I přes to, že se v seriálu objeví velké množství nových hvězd a tváří, tak to neznamená, že ty staré by upadly do zapomnění.

0 0
8.10.2012

Bernadette Peters (obr. vlevo), která v 1. řadě seriálu ztvárnila matku Ivy, se vrátí i ve druhé sérii. O tom v kolika epizodách se objeví, však není nic známo. Co je, ale téměř jisté je, že se od ní dočkáme i nějaké písničky, stejně jako v 1. řadě.

Novou příchozí je poté Daphne Rubin-Vega (obr. vpravo), známá především z filmu Wild Things nebo ze seriálu Hey Joel. Daphne v seriálu ztvární Brodwayskou publicistku a to hned v několika epizodách.

Autorem článku je arram.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Narozeniny

Momentka

Momentka

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama