Smash
76/100 - 21×

Smash

Muzikální drama z pozadí Broadwayského divadla, plného snílků a intrik, kteří mají jedno společné – Všichni chtějí vyniknout.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | NBC | 60 minut
hrají
Jack Davenport (Derek Wills), Debra Messing (Julia Houston), Katharine McPhee (Karen Cartwright),

Rozhovor s Debrou Messing

Rozhovor s Debrou Messing

Natáčení 2. řady seriálu Smash je v plném proudu, ale jelikož se na televizní obrazovky nevrátí dříve než v lednu, tak vám pro zkrácení dlouhé chvíle přinášíme rozhovor s Debrou Messing představitelkou­ Julie.

0 0
24.8.2012

Ot. Jak pokračuje natáčení 2 řady Smashe?

Právě natáčíme 4. epizodu a jde to skvěle. Je to velmi vzrušující a také máme úžasné hostující hvězdy. Jennifer Hudson zde byla minulý týden a je kouzelná, úžasná máma a skvěle zapadla mezi ostatní. A také Sean Hayes se k nám připojí, což je můj splněný sen.

Ot. Co si tedy myslíte o tom, že budete opět spolupracovat s Seanem Hayesem?

Nedokážu si představit lepší den!

Ot. Budete mít nějaké společné scény?

Řekla jsem si o ně! Doufám, že se scénáristé přizpůsobí. Slíbili mi, že s ním budu mít scény, takže si myslím, že ví, že když tomu tak nebude, tak budu mít hrozný záchvat vzteku.

Ot. Když jsem před nějakým časem dělal rozhovor s Megan Hilty, tak mi řekla, že je zde spousta nové muziky. Můžeme se těšit i na zpívající Julii?

Zatím ne. Bylo mi řečeno, že Julia bude tuto řadu zpívat, což je trochu zneklidňující, ale zároveň i vzrušující. Muzika je právě to, co dělá Smash speciálním. A jako Julia musím především sedět a poslouchat, jak ji někdo zpívá. Takže přijdu do práce a posadím se do přední řady. Miluji to!

Ot. A teď k milostnému životu Julie. Vím, že se posunula dál, co se týče jejích lásek z 1. řady. Jak na to fanoušci reagovali? A co si o tom myslíte Vy?

Bylo zde tolik změn. Pět postav z jedenácti je pryč, takže se všichni přizpůsobujeme. Přesto nové tváře přicházejí a to je zábavné. Co se týče Julie a lásky, tak fanoušci mají jasno s kým by Julia měla být a dávají to znát na Twitteru. Bude to, jestli ne něco jiného, dost komplikované.

Ot. Ellis byl padouch minulé řady. Objeví se nějaký nový padouch, když se Ellis tuto řadu nevrací zpět?

Nevím jakým směrem se seriál ubírá. Všechno je pro nás překvapením, ale toto je svět Brodwayského divadla. Je tu umění a pak tu jsou peníze. Takže nepochybuji, že se nějaký padouch objeví.

Ot. Kdo by byl vaší vysněnou hostující hvězdou?

Tak to by musela být Barbra Streisand. Funny Girl je můj oblíbený film se kterým jsem vyrostla, a ona je můj idol. Začala na Brodway, a myslím, že by bylo úžasné kdyby přišla a hrála mou matku.

Co čekáte od 2. série Smashe vy a na co se nejvíc těšíte?

Zdroj: NBC

Diskuze /1

SaDiablo

Mě spíš zděsilo, že druhá řada bude až v lednu. To je na mě moc dlouho… :-( Každopádně jsem zvědavá na všecko nový, o čem to bude, kdoví… :-)

3.9.2012 | 17:48:31
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Narozeniny

Reklama

Momentka

Momentka

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama