Stargirl
84/100 - 49×

Stargirl

Jedna z mladších hrdinek stáje DC Comics přichází v novém projektu stanice DC Universe na televizní obrazovky v sólovém seriálu.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CW, DC Universe | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Joel McHale (Sylvester Pemberton), Nelson Lee (Širó Ito),

Další dva teasery lákají na květnovou premiéru

Další dva teasery lákají na květnovou premiéru

Seriál Stargirl čeká debut na DC Universe už 11. května, na stanici CW pak o den později. Venku jsou nyní další dva teasery i popisy prvních tří epizod.

6 0
21.3.2020

První teaser od stanice CW nabízí pohled na Courtney Whitmore (Brec Bassinger), kterak poprvé využívá kosmické hole a snaží se ovládnout její schopnosti.

Thumbnail Play icon

Ve druhém teaseru zase vidíme umírajícího Sylvestera Pembertona alias Starmana (Joel McHale) rozmlouvat s Patem Duganem (Luke Wilson) o pokračování superhrdinského týmu JSA (Spolku spravedlnosti).

Thumbnail Play icon

DC Universe vedle toho zveřejnil ještě synopse prvních tří epizod. Vypadá to, že podobně jako v seriálu Titans, který rovněž běží na DCU, ponesou jednotlivé díly název po slavných postavách ze světa DC.

První epizoda s názvem Stargirl sleduje zkázu Spolku spravedlnosti, tedy týmu hrdinů ze Zlaté éry, který vedl hrdinný Starman. Starmanův spolubojovník Pat Dugan, který vystupuje v robotickém kostýmu S.T.R.I.P.E. se ujme kamarádovy dcery Courtney Whitmore a spolu s její matkou Barbarou (Amy Smart) se přestěhuje do Blue Valley v Nebrasce. Courtney se zde moc nelíbí a ve škole nezapadá. Jednoho dne ale na půdě najde něco z Patovy minulosti, mocný kosmický artefakt, který kdysi patřil Starmanovi.

Druhý díl se jmenuje po Duganovi S.T.R.I.P.E.. Courtney se pomalu ale jistě smiřuje s tím, že jí Pat zatajil rodinné tajemství. Když ale na její střední školu zaútočí potomci superpadouchů z dávných dob, Pat ji zachrání a poprvé po letech vytáhne svůj slavný kostým.

Ve třetí epizodě dorazí do Blue Valley zlotřilý Icicle Jr., po kterém je díl pojmenován. Syn jednoho z největších zloduchů celého DC univerza se rozhodl dokonat otcovo dílo, tedy zničit poslední zbytky Spolku spravedlnosti. Co když ale místo toho docílí obnovení tohoto superhrdinského týmu?

Na závěr připomeňme, že seriál Stargirl je prvním společným projektem CW a DC Universe a patří do obrovského univerza Arrowverse. V uplynulém crossoveru Crisis on Infinite Earths bylo odhaleno, že nové JSA se dočkáme na Zemi-2, čímž tvůrci s klidem vysvětlují přítomnost další Stargirl (Sarah Grey) v seriálu Legends of Tomorrow (Země-1), případně Courtney v podání Brett Irvin ze Smallville (Země-169).

Stargirl a JSA operují na Zemi-2. Foto: CW, DC Universe

Těšíte se na premiéru seriálu Stargirl?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů