Sweet Magnolias (Sladké magnólie)
76/100 - 9×

Sweet Magnolias(Sladké magnólie)

Seriál se soustředí na tři kamarádky z Jižní Karolíny, prožívají společně jak jejich kariéru, vztahy, tak své rodinné trable.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Anneliese Judge (Annie Sullivan), Chris Klein (Bill Townsend), Justin Bruening (Cal Maddox), Brooke Elliott (Dana Sue Sullivan), Heather Headley (Helen Decatur), Logan Allen (Kyle Townsend), JoAnna Garcia (Maddie Townsend), Jamie Lynn Spears (Noreen Fitzgibbons), Carson Rowland (Tyler Townsend)

JoAnna Garcia Swisher promluvila o finále první řady

JoAnna Garcia Swisher promluvila o finále první řady

Herečka JoAnna Garcia Swisher se při rozhovoru pro Entertainment Weekly rozpovídala o finále první řady a co bude následovat v seriálu.

0 0
18.5.2021

Nejprve je důležitá ta autonehoda. To ovšem není všechno. JoAnna Garcia uvedla, že fanoušci by také měli očekávat, že při přechodu do druhé řady se do středu pozornosti dostanou některé okrajové příběhy z první řady.

Existuje tolik příběhových linií, které naše showrunnerka Sheryl a náš tým scénáristů rozložili, a tolik věcí, na které možná právě teď nemyslíte, kterými se budeme zabývat a které budou zajímavými zápletkami. Kdo byl v autě a příběhy, které se kvůli tomu vypouštějí, jsou také zajímavé. Teď, když jsme tady na natáčení a začínám vidět, jak se to všechno odvíjí, je to pro mě opravdu velmi zajímavé. V loňském roce jste opravdu poznali postavy a vyprávěli jejich příběhy. Opravdu jsme se ponořili do vnitra těchto tří žen. No, letos je to o tom, že v tom jedeme společně, přičemž každé z nás se děje několik dalších dějů.


Spekuluje se, že ať už v tom autě byl kdokoliv, tak to otřee přátelstvím Maddie, Dany Sue a Helen.

Je to všechno tak lidské a je tam všechno. Vidíte hloubku našeho vzájemného závazku v této řadě. Myslím, že uvidíte hloubku reálnosti našeho přátelství a samotné historie těchto kamarádek. Že všichni vychováváme své děti bok po boku, ale všichni jsme na svých cestách. To vše uvidíte. Máte se na co těšit. Ohledně rozchodu s Calem a nového zapojení ex-manžela Billa, vám můžu jen říct, že jsem na to sama byla hodně zvědavá. Kolem Maddie se toho bude dít poměrně dost.

Foto: Netflix

S kým myslíte, že Maddie nakonec skončí?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

Showrunnerka Sladkých Magnólií má plány se seriálem až na deset sérií

Showrunnerka Sladkých Magnólií má plány se seriálem až na deset sérií

Showrunnerka seriálu Sheryl J. Anderson je stejně tak nadšená jako fanoušci, že se seriál vrátí se svou druhou řadou. Sama však doufá, že život v Serenity budeme vídat po dlouhá léta.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama