The Bear (Medvěd)
89/100 - 24×

The Bear(Medvěd)

Mladý kuchař se vrací do Chicaga, aby vedl rodinou restauraci.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Hulu | 30 minut
žánr
Drama, Komedie
hrají
Jeremy Allen White (Carmy Berzatto), Ebon Moss-Bachrach (Richie Jerimovic), Ayo Edebiri (Sydney), Liza Colón-Zayas (Tina), Lionel Boyce (Marcus), Edwin Lee Gibson (Ebraheim), Abby Elliott (Natalie “Sugar” Berzatto), Oliver Platt (Strejda Jimmy)

Postavy

 • Carmy Berzatto

  Carmy Berzatto

  Carmy Berzatto se konečně vymanil ze stínu svého staršího bratra a stal se oceňovaným šéfkuchařem ve špičkové restauraci Eleven Madison Park, kde snášel ubíjející urážky ze strany šéfkuchaře. Sebevražda jeho bratra Mikeyho ho však donutí vrátit se zpět do Chicaga, aby vedl rodinný obchod, který se potýká s problémy. Carmy se ocitne v ohni a je odhodlaný vařit dobré jídlo, ozdravit restauraci a zároveň čelit svým vlastním démonům.

  Sezóny 2
  2022 -
 • Richie Jerimovic

  Richie Jerimovic

  Richie je stará garda The Beef. Křičí a vysmívá se Carmyho pokusům o změnu jídelníčku a postupů ve starém podniku. Jeho ochranářství vůči statu quo pramení z velké části z loajality k nejlepšímu příteli Mikeymu, ale také proto, že nic lepšího nezná. Richie přes všechny své hlasité názory na to, jak se věci mají vést a co by mělo být na jídelním lístku, není šéfkuchař ani manažer. Přes všechny Richieho protesty je stejně jako Carmy odhodlán udržet restauraci při životě. Koneckonců touží po rodině a Carmy a personál kuchyně The Beef jsou to jediné, co má.

  Sezóny 2
  2022 -
 • Sydney

  Sydney

  Sydney je profesionálně vyškolená mladá šéfkuchařka, kterou Carmy najal, aby restauraci vyladil, ale pak se stane „bičem“ personálu kuchyně, kterému se nelíbí změny, které zavádí. Sydney je ostatními kuchaři šikanována, zároveň ale předvádí mistrovskou lekci ve vedení. Získává si nelibý respekt ostatních kuchařů tím, že má většinou pravdu a je pilná a vstřícná. Ukáže se, že Sydney je chybějící ingrediencí k úspěchu restaurace.

  Sezóny 2
  2022 -
 • Tina

  Tina

  Tina, jedna z původních členek Mikeyho kuchyňského personálu, je ze změn, které přinesly Carmy a Sydney, nejméně nadšená. Odmítá nosit novou týmovou zástěru. Sabotuje Sydneyiny přípravné práce. Umí však dobře vařit a nakonec se vzpamatuje.

  Sezóny 2
  2022 -
 • Marcus

  Marcus

  Marcus od začátku v kuchyni pracoval hlavně jako pekař, který peče čerstvé pečivo. Jakmile ale nastoupí Carmy a Sidney dostane příležitost se ukázat v tom, co vždychy chtěl – dezertech. Marcus je pracovitý jako vášnivý a jako kuchař dělá práci navíc a zkouší nové nástroje, aby vytvářel své dokonalé dorty a koblihy.

  Sezóny 2
  2022 -
 • Ebraheim

  Ebraheim

  Starý somálský šéfkuchař Ebra přináší do kuchyně The Beef tolik potřebný klid, protože zažil i horší věci. Koneckonců přežil bitvu o Mogadišo. Každá kuchyně potřebuje Ebra.

  Sezóny 2
  2022 -
 • Natalie “Sugar” Berzatto

  Natalie “Sugar” Berzatto

  Natalie „Sugar“ Berzatto je Carmyina starostlivá sestra. Dělá si starosti o Carmyho duševní zdraví, když se jí konečně svěří se svou úzkostí. Poradí mu, aby se obrátil na Al-Anon, organizaci pro lidi postižené závislostí blízkých osob.

  Sezóny 2
  2022 -
 • Strejda Jimmy

  Strejda Jimmy

  Strýček Jimmy je Carmyho bohatý strýček. Je to milovaný strýček a tvrdý obchodník, který Mikeymu půjčil 300 000 dolarů, aby udržel restauraci nad vodou, a plně očekává, že je Carmy splatí.

  Sezóny 2
  2022 -

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů