The Boys (Banda)
95/100 - 253×

The Boys(Banda)

Skupinka obyčejných lidí, kteří si říkají Banda, stojí proti superhrdinům, kteří se ne vždy chovají tak, jak se na první pohled zdá a očekává.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
5 sezón | Amazon | 50 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Jensen Ackles (Soldier Boy), Karl Urban (Billy Butcher), Jack Quaid (Hughie Campbell), Antony Starr (Homelander), Erin Moriarty (Starlight), Dominique McElligott (Maeve), Jessie T. Usher (A-Train), Laz Alonso (Mother's Milk), Chace Crawford (Deep), Tomer Capon (Frenchie), Karen Fukuhara (Kimiko), Nathan Mitchell (Black Noir), Elisabeth Shue (Madelyn Stillwell), Alex Hassell (Translucent), Aya Cash (Stormfront)

S04E06: Dirty Business

S04E06: Dirty Business

Hughie se dostává v přestrojení na večírek, kde se ho ujme Tek Knight. Butcher a Kessler usilují o opětovný vznik superhrdinského viru a Homelander chce poštvat ostatní proti Bobu Singerovi.

sk
4.7.2024
1 hodina 6 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
lokcky

Kvalita jde s každým dílem víc a víc dolů, všechno je to jen výplň a nijak se v ději neposouváme. Seriál se na sílu snaží být brutální/sexu­alizovaný a už to nevypadá tak přirozeně. Nevim no, hodně dlouho jsem se na seriál nekoukala fakt z donucení…

11.7.2024 | 12:19:10
massx

Bohužel čim dál tim větší scénaristická bída, navíc ještě proložená libtardskýma „moudrama“. Tohle mohlo pobavit tak maximálně fandy Southparku, německýho fetiš porna a podobný kidy. V předchozích epizodách čtvrtý řady si rádoby utahují z konspirátorů, aby v dalším díle rozjeli vlastní a ještě mnohem hloupější kospiračku? Tak snad jedna hvězdička za linku s Billym, jinak odpad.

11.7.2024 | 6:41:24
RagnarokCzD

Vata, vata, vata … výplň, výplň, výplň … filler, filler, filler … a v podstatě i trochu nuda, nuda, nuda, bo je to pořád to samý do kolečka jak u blbečků na dvorečku …

Ona ta epizoda jakože neni „špatná“ … jen jsme ji v podstatě už viděli a to asi stokrát, v předchozích sériích …

Oni nám sice všude v médiích říkají, že recyklace je dobrá pro planetu … ale v tomhle případě asi není dobrá pro nikoho. :(

Nicméně zvrat na konci mě upřímně překvapil. O_o

9.7.2024 | 13:15:54
ksanzi10

Skončila som so seriáliom. Túto časť som už nedokázala pozrieť, ani zrýchlene. Normálne mi došlo nevoľno. Počkam si na posledný diel ako to všetko dopadne.

8.7.2024 | 14:56:27
default

tak toto byla hodne kulervouci akce! :D

7.7.2024 | 21:58:58
MARTAS SK

Tak A-Train sa nám v tejto sérií bude chcieť naozaj vykúpiť. Vidím to tak, že zomrie hrdinskou smrťou, aby zachránil Boys a tak aj jeho rodina uzná, že to bol naozaj hrdina. Inak sa to všetko pripravuje na 5.sériu. Možno aj zbytočne naťahovačka.

7.7.2024 | 9:25:11
Oveckoun

Můj učitel na střední míval pravidlo, že přestával sledoval seriál po třetí řadě. Podle něj po třetí řadě prostě scénáristům došly nápady a tady The Boys jsou toho nádherným příkladem. Děje je minimum a tak to zaplácneme úchylárnama, Vought reklamama a nesmyslným gorefestem. Scéna ze sebeexplodování Victorie, která se ukázala v traileru a každý z ní šílel a psal složité teorie teď působí jako laciná návnada pro zvýšení sledovanosti. To ale není to nejhorší selhání. Celý díl byl postavený na tom, pojďme si udělat prdel ze spidermana a narveme tam co nejvíc meta vtípků. Hůř, podle hodnocení jim to lidi žerou.

V epizodě, kde se reálně řeší internační tábory pro nepohodlné režimu. To absolutně nejděsivější, co může být a lidi se nechávají víc unést parodií spidermana? Wtf?

6.7.2024 | 11:37:38
tom99

Tak jo, pojďme si to hezky shrnout. Hughieho tým už asi posté infiltruje nějaký sraz, večírek či akci Sedmičky, kdy se jeden člen jako vždy dostane do naprosto smrtelného ohrožení bez možného úniku, Sedmička ho má namazaného na chlebu, ale zase se nikomu nic nestane a spoutaný Hughie na mučícím stolečku je na konci epizody úplně v pohodě? A ještě k tomu připočítejme, že každý kravaťák v Americe musí být mega zlý, masochistický a mít ty nejhorší sexuální sny. Už jsem si na styl vyprávění a zvrhlost hlavních tvůrců za ty léta zvykl, ale seriál jen vykrádá sám sebe a stále dokola nabízí ty stejné, ohrané linky, které nikam nevedou. Stále to samé dokola. Nechte scenáristy psát příběh k pornu, ale nepouštějte je sem!

webmaster, grafik
5.7.2024 | 16:50:12
Kubey

„Zendaya“ :D

redaktor
5.7.2024 | 16:03:09
Spiker

To je zase nechuťáren :D

5.7.2024 | 13:57:24
1

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama