The Boys (Banda)
95/100 - 253×

The Boys(Banda)

Skupinka obyčejných lidí, kteří si říkají Banda, stojí proti superhrdinům, kteří se ne vždy chovají tak, jak se na první pohled zdá a očekává.

USA | 2019 | Vysílá se
vysílání
5 sezón | Amazon | 50 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Jensen Ackles (Soldier Boy), Karl Urban (Billy Butcher), Jack Quaid (Hughie Campbell), Antony Starr (Homelander), Erin Moriarty (Starlight), Dominique McElligott (Maeve), Jessie T. Usher (A-Train), Laz Alonso (Mother's Milk), Chace Crawford (Deep), Tomer Capon (Frenchie), Karen Fukuhara (Kimiko), Nathan Mitchell (Black Noir), Elisabeth Shue (Madelyn Stillwell), Alex Hassell (Translucent), Aya Cash (Stormfront)

Amazon objednává pátou řadu The Boys

Amazon objednává pátou řadu The Boys

Ještě jsme neviděli ani jednu epizodu čtvrté řady, ale už teď víme, že bude i pátá řada. Amazon objednal pokračování The Boys.

34 0
15.5.2024

The Boys se vrátí. Sice na jejich návrat netrpělivě čekáme, ale už víme, že se letos určitě nedočkáme konce. Je to trochu hořkosladká informace, protože přicházíme o notnou dávku napětí, že by zemřel jeden z dua Homelander a Billy Butcher. Právě Butcher má tak trochu na mále. Zároveň je tu stále šance, že zemře někdo z ostatních hlavní postav.

Další dobrou zprávou je, že pátá řada nedostala označení poslední. To se samozřejmě ještě může během následujících měsíců změnit, ale buďme optimisté.

The Boys se vrátí s pátou řadou, Foto: Amazon

Showrunner seriálu Eric Kripke k obnovení prohlásil:

The Boys se mohou stát tou nejlepší prací, jakou jsem kdy měl. Který jiný seriál mi umožní psát o politice, kapitalismu, rodině a explodujících genitáliích.

Samozřejmě je nutné toto prohlášení brát s nadsázkou. Kripke dříve působil pro veřejnoprávní televize, kde jsou vždy nějaká omezení. Na svém kontě má například Supernatural či Revolution, které napsal pro The CW a NBC, Tyto stanice v té době cílily na zcela jiné diváky.

Premiéra páté řady samozřejmě nebyla stanovena, ale dá se odhadovat, že premiéry se nedočkáme dříve než příští rok v červnu.

Jste rádi, že se seriál vrátí?

Foto: Amazon

Diskuze /6

lego assassin

Konečně pátá řada se bude natáčet. Ale myslím že ve čtvrté sérii Homelanda zabijou!

#3 Venous4
16.5.2024 | 9:58:43
Lovecour42

To by musela přijít nějaká šílená nová postava protože Homelander to cele táhne neskutecne tak zabít ho bude pro scénáristy dost obtížné..

16.5.2024 | 10:02:23
Venous4

#1 lego assassin: Podle komixu jsou Homelanderove dva, ten ktery je defakto padouch serialu a pak jeho klon Black Noire, ktery je rovnez otcem toho kluka.

#4 lego assassin
24.5.2024 | 21:55:43
lego assassin

#3 Venous4: Black Noirové jsou dva?

#5 PecaCZE
2.6.2024 | 13:55:35
PecaCZE

#4 lego assassin: Já se z tvých komentářů poseru :D

12.6.2024 | 20:37:31
Jack1947

Jsem rád že není homelanderův klon to by byla nuda asi. četl jsem si rozdíly mezi, komiksem a hranou verzí.

19.6.2024 | 7:06:54
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama