The Boys (Banda)
95/100 - 253×

The Boys(Banda)

Skupinka obyčejných lidí, kteří si říkají Banda, stojí proti superhrdinům, kteří se ne vždy chovají tak, jak se na první pohled zdá a očekává.

USA | 2019 | Vysílá se
vysílání
5 sezón | Amazon | 50 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Jensen Ackles (Soldier Boy), Karl Urban (Billy Butcher), Jack Quaid (Hughie Campbell), Antony Starr (Homelander), Erin Moriarty (Starlight), Dominique McElligott (Maeve), Jessie T. Usher (A-Train), Laz Alonso (Mother's Milk), Chace Crawford (Deep), Tomer Capon (Frenchie), Karen Fukuhara (Kimiko), Nathan Mitchell (Black Noir), Elisabeth Shue (Madelyn Stillwell), Alex Hassell (Translucent), Aya Cash (Stormfront)

Homelander se smířil se svou minulostí a Butcher odkryl své velké tajemství

Homelander se smířil se svou minulostí a Butcher odkryl své velké tajemství

Čtvrtá epizoda čtvrté řady s názvem Moudrost stáří přiměla Homelandera ohlédnout se definitivně za svou minulostí. Co dalšího se událo v této epizodě?

9 2
23.6.2024

Homelander a jeho minulost

Homelander dost často vzpomíná na své mládí, které strávil uzavřený ve výzkumném středisku, kde se testovali jeho schopnosti. Mohlo by se zdát, že testy panákům nevadí, opak je pravdou. I když máte nehořlavou kůži, tak vás okolní žár pálí uvnitř. Homelander si z toho období odnesl řadu nepříjemných vzpomínek, o které se s námi dělil napříč předchozími epizodami. S tím už je nejspíš konec. Právě v poslední epizodě se Homelander vydal na místo svého zajetí a při jeho návštěvě se napětí dalo krájet. Bohužel pro vědce to nebylo to jediné, co se krájelo, protože velmi záhy došlo k zabití všech přítomných. Tohle bylo opravdu psycho. Eric Kripke prohlásil, že je nejvyšší čas, aby Antony Starr za roli Homelandera vyhrál Emmy. Myslíte si to také?

Homelander vyřešil svou minulost, Foto: Amazon

Butcher je zpátky Bandě

Butcher pokračuje v prožívání svého těžkého období. Jeho nemoc ho postupně sžírá a dá se říct, že je z něj čím dál tím větší troska. Možná i proto se mu MM rozhodl hodit záchranné lano a dát jeho posledním chvílím smysl. Díky tomu je Butcher zpátky v Bandě. To není však ta nejpodstatnější zpráva ohledně Butchera, kterou jsme se v této epizodě dozvěděli. Butcher je panák. Během jeho rozhovoru s Hughiem se nám prořekl, že před nedávnem si píchnul véčko, aby zastavil své umírání. Jenomže ono se nic nestalo. Butcher si myslí, že po aplikaci véčka žádné superschopnosti nedostal. Během epizody jsme několikrát viděli, že v Butcherově těle něco je. Něco se v něm pohybuje a on to pravděpodobně neví.
Každopádně po této epizodě již začíná něco tušit. Když se totiž utkal s Ezekiel, který má natahovací končetiny a už to vypadalo, že Butchera udusí. Jenomže jeho tělo náhle explodovalo. Nikdo neumí říct, co se stalo. Butcher byl panákem i v komiksu, takže tvůrci se plánují vydat podobným směrem. Jenomže pravděpodobně v seriálu bude mít schopností víc než v komiksu.

Butcher je panákem; Foto: Amazon

Hughie se usmířil s A-Trainem a Starlight ztratila nervy 

Hughie nadále pokračuje ve snaze zachránit svého otce. Z toho důvodu se sešel s A-Trainem a nabídl mu možnost smíru. Podmínkou byla jedna lahvička véčka, kterou chtěl píchnout svému otci. Nakonec Hughie neměl sílu tuto látku otci dát, ale překvapila nás jeho matka. Ta vůbec neotálela.

Řekněme v hlavní linii probíhal dál Homeladerův plán, který vede Sage. Sage ve svém plánu využívá Firecracker a dala jí možnost mluvit v médiích proti Starlight. Když se však dostala k potratu, Starlight praskly nervy rozhodla se srovnat si s ní účty. Bohužel její útok zachytily kamery a její pověst je tak pošramocena.
Vše jde podle plánu Sage, která přesně tohle chtěla. Politici se totiž momentálně snaží dostat panáky ze všech armádních a policejních složek, což s velkou pravděpodobností povede ke vzpouře a podpoře Homelandera. Homelander by tak získal celou řadu nových příznivců.

Co se ve čtvrté epizodě líbilo vám?

Diskuze /13

default

v teto epizode zrejme jeste ne. :-/

24.6.2024 | 0:49:47
Lord Slayer

opravte prosím překlep … povede ke vzpouře a podpoře Homelandeta → Homelandera

24.6.2024 | 8:07:25
Cermb0

Já si nemohu vzpomenout, kde Butcher vzal to permanentní Véčko? Ano, říkal, že ho ukradl Frenchiemu. Ale ten vzal Véčko kde? Vzpomenete si někdo?

#5 1Bobesh1
24.6.2024 | 19:04:30
PecaCZE

Já už v tom mám trochu bordel. Myslel jsem, že jak brali v poslední řadě to Véčko všichni, tak že budou mít schopnosti napořád.

#5 1Bobesh1
24.6.2024 | 19:34:31
1Bobesh1

#4 PecaCZE: Neee jen se dočasně sjeli.
#3 Cermb0: nějaký pozůstatek z toho, jak Kimiko získala zpět své schopnosti.

#6 PecaCZE
admin
24.6.2024 | 21:08:52
PecaCZE

#5 1Bobesh1: Když si tu a tam najdu čas, mohl bych si popřetáčet předchozí řady, jako jsem to teď udělal s Rod draka. Tak to dopadá, když se čeká na novou řadu dva roky.

Co teprve Stranger Things, který jsem dal poprvý skoro najednou… pokud teda ještě něco natočí. Ale oni ten scénář vždycky psali za pochodu, takže v tom seriálu nic nedávalo smysl, tak je to asi jedno :D

#9 Jack1947
24.6.2024 | 21:16:58
Argenium

Děkujeme za článek, je fajn, že se tomu někdo věnuje, ale čte to po sobě autor? Je tam obrovské množství drobných chyb (hlavně ke konci) a občas to působí až rušivě.

24.6.2024 | 21:23:06
Jack1947

Přelouskat se to dalo ale vypadá to jak bud na rychlo spíchlej ai překlad nebo jen copy & paste taky ne nejlíp přeložený.

Pokud si redaktor přihnul tak budeme doma :)

Ted k Boys, Myslím že si nakradli zásoby v třetí řadě. Jen Butcher to asi dost přehnal proto taky umírá na rakovinu.

#10 1Bobesh1
25.6.2024 | 13:12:14
Jack1947

#6 PecaCZE: Já na to koukal od 2016, taky nemám rád tyhle prodlevy ale čtverka Strangers se chýlí dobře ke konci. Není potřeba moc rekapitulovat.

25.6.2024 | 13:13:05
1Bobesh1

#8 Jack1947: Jen ve třetí řadě Banda brala dočasné véčko. Měli schopnosti na chvilku.
Teď si píchnul řádný véčko a měl dostat schopnosti natrvalo

admin
25.6.2024 | 21:19:19
Jack1947

Vždyt sebrali ne? byla by hloupost kdyby ne, ale jen Butcher se na tom stal závislým. Jinak už jeden komiksovej zvrat se nakonec nestal s Black Noirem. DOufejme že to podobné nebude s Butcherem přeci jenom, nemá rád supey, takže aby se stál jedním doslova by nedávalo moc smysl. Hlavně jetz podle komiksu přesně není dle mého ono.

Stačí že Boys stejně jako například Dexter, docela ubrali brutalitu v hrané verzi. Což se dá chápat asi, prostě extrémní násilí by se v tv blbě dělalo. I tak je to dobře udělané. Opravdu snad pozdější Walking dead série a Preacher se může takovou „grafikou¨“ chlubit^^

#12 Stardos
26.6.2024 | 8:08:21
Stardos

#11 Jack1947: Já si myslím, že Butcher suprák nebude, ale bude to jeho nádor. V Diabolical (myslím že to je ono?) byl taky někdo, kdo měl rakovinu a ta rakovina ožila po injekci véčka.

#13 Jack1947
26.6.2024 | 18:25:42
Jack1947

#12 Stardos: Nebude, navíc bych moc DIabolical nebral vážně to není kanon (jen tři díly jsou podle tvůrců) Butcher se možná uzdraví ale pochybuji. Kdyby neřekli že někdo z hlavní pětky zemře počítal bych s tím. Za mě to až tak nevadí noo, ještě někoho pošle na onen svět si myslím. Než zkape. Což je fajn.

27.6.2024 | 3:04:26
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama