The Crimson Field
85/100 - 8×

The Crimson Field

První světová válka neznamenala jen boje tvrdých mužů se zbraněmi. Snad ještě větší boje se odehrávaly v lékařských stanech, kde se setry a doktoři s vypětím sil snažili vybojovat život všem zraněným a připravit vojáky do další akce. Jedno takové stanové ležení představuje i seriál The Crimson Field, kde stateční muži a ženy v modrobílých uniformách rozhodují o tom, kdo vyhraje válku a hlavně kdo ji přežije.

VB | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | BBC One | 60 minut
žánr
Drama, Historický, Válečný
hrají
Oona Chaplin (Kitty Trevelyan), Alice St Clair (Flora Marshall), Marianne Oldham (Rosalie Berwick), Hermione Norris (Grace Carter), Kerry Fox (Margaret Quayle), Suranne Jones (Joan Livesey), Richard Rankin (Thomas Gillan), Alex Wyndham (Miles Hesketh-Thorne), Kevin Doyle (Roland Brett), Jack Gordon (Peter Foley), Jeremy Swift (Reggie Sope)

Grace Carter

Grace Carter

Nově jmenovaná vrchní sestra.

Sezóny 1
2014 - 2014

Grace je odhodlaná dokázat, že si své nové místo vrchní sestry opravdu zaslouží. Jako vojenská zdravotní sestra se musela vzdát možnosti rodinného života. Ale smířila se se svou obětí? Má pevný vztah s podplukovníkem Brettem – navzdory klepům čistě profesionální spojenectví založené na vzájemném respektu a hlubokém přátelství. V nemocnici jsou ale i tací, kterým se to nelíbí. Zvládne si Grace udržet kontrolu v pozici, která jí byla nedávno svěřena?

Foto: BBC One

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů