The Crimson Field
85/100 - 8×

The Crimson Field

První světová válka neznamenala jen boje tvrdých mužů se zbraněmi. Snad ještě větší boje se odehrávaly v lékařských stanech, kde se setry a doktoři s vypětím sil snažili vybojovat život všem zraněným a připravit vojáky do další akce. Jedno takové stanové ležení představuje i seriál The Crimson Field, kde stateční muži a ženy v modrobílých uniformách rozhodují o tom, kdo vyhraje válku a hlavně kdo ji přežije.

VB | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | BBC One | 60 minut
žánr
Drama, Historický, Válečný
hrají
Oona Chaplin (Kitty Trevelyan), Alice St Clair (Flora Marshall), Marianne Oldham (Rosalie Berwick), Hermione Norris (Grace Carter), Kerry Fox (Margaret Quayle), Suranne Jones (Joan Livesey), Richard Rankin (Thomas Gillan), Alex Wyndham (Miles Hesketh-Thorne), Kevin Doyle (Roland Brett), Jack Gordon (Peter Foley), Jeremy Swift (Reggie Sope)

Reggie Sope

Reggie Sope

Seržant ze zásobovacího oddělení.

Sezóny 1
2014 - 2014

Pozice zásobovače dává Reggiemu moc a možnosti, jak s ostatními manipulovat. Je lepší mít ho na své straně. Navenek se zdá jako vzorný voják, který plní předpisy. Pravda je ale někde jinde. Neváhá se na armádních zakázkách obohacovat a zabavené zásoby od něj mizí na černý trh. Většina personálu tuší o jeho machinacích, ale nechce si ho znepřátelit. Bude to Reggie, kdo se postaví proti Joan, aby z jejího tajemství vytřískal i něco pro sebe.

Foto: BBC One

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů