The Crimson Field
85/100 - 8×

The Crimson Field

První světová válka neznamenala jen boje tvrdých mužů se zbraněmi. Snad ještě větší boje se odehrávaly v lékařských stanech, kde se setry a doktoři s vypětím sil snažili vybojovat život všem zraněným a připravit vojáky do další akce. Jedno takové stanové ležení představuje i seriál The Crimson Field, kde stateční muži a ženy v modrobílých uniformách rozhodují o tom, kdo vyhraje válku a hlavně kdo ji přežije.

VB | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | BBC One | 60 minut
žánr
Drama, Historický, Válečný
hrají
Oona Chaplin (Kitty Trevelyan), Alice St Clair (Flora Marshall), Marianne Oldham (Rosalie Berwick), Hermione Norris (Grace Carter), Kerry Fox (Margaret Quayle), Suranne Jones (Joan Livesey), Richard Rankin (Thomas Gillan), Alex Wyndham (Miles Hesketh-Thorne), Kevin Doyle (Roland Brett), Jack Gordon (Peter Foley), Jeremy Swift (Reggie Sope)

Miles Hesketh-Thorne

Miles Hesketh-Thorne

Kapitán, který pochází z lékařské rodiny.

Sezóny 1
2014 - 2014

Miles je výborný chirurg a obětavý lékař, jakmile ale odloží skalpel, hledá spíš pobavení a rozptýlení. Pochází z lékařské rodiny a vždy se od něj čekalo, že nastoupí na stejnou dráhu. Sice to udělal, ale více než kariérní ambice ho zajímají víno, ženy a zpěv. Jeho nejlepším přítelem je Thomas Gillian, navzdory tomu, že pochází z naprosto rozdílných poměrů. I když se navzájem rádi pošťuchují, Miles udělá všechno, aby Thomase ochránil. Příjezd dobrovolnic ho nadchnul. Kitty ho přitahuje jako plamen můru. Spálí se nakonec?

Foto: BBC One

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů