The Crimson Field
85/100 - 8×

The Crimson Field

První světová válka neznamenala jen boje tvrdých mužů se zbraněmi. Snad ještě větší boje se odehrávaly v lékařských stanech, kde se setry a doktoři s vypětím sil snažili vybojovat život všem zraněným a připravit vojáky do další akce. Jedno takové stanové ležení představuje i seriál The Crimson Field, kde stateční muži a ženy v modrobílých uniformách rozhodují o tom, kdo vyhraje válku a hlavně kdo ji přežije.

VB | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | BBC One | 60 minut
žánr
Drama, Historický, Válečný
hrají
Oona Chaplin (Kitty Trevelyan), Alice St Clair (Flora Marshall), Marianne Oldham (Rosalie Berwick), Hermione Norris (Grace Carter), Kerry Fox (Margaret Quayle), Suranne Jones (Joan Livesey), Richard Rankin (Thomas Gillan), Alex Wyndham (Miles Hesketh-Thorne), Kevin Doyle (Roland Brett), Jack Gordon (Peter Foley), Jeremy Swift (Reggie Sope)

Joan Livesey

Joan Livesey

Temperamentní a moderně smýšlející zdravotní sestra.

Sezóny 1
2014 - 2014

Jako záložník z Liverpoolu není Joan tak pevně svazována vojenskými tradicemi jako Grace a Margaret. Joan je moderní žena a závan čerstvého vzduchu. Jde jí v první řadě o blaho pacientů, pokud tomu překáží předpisy, neváhá je ignorovat. Ne každému je ale takový moderní přístup po chuti. Nakonec se Joan bude muset snažit, aby byla alespoň trošku nenápadná. Skrývá totiž tajemství, které by mohlo být velmi nebezpečné.

Foto: BBC One

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lucie.8

Moje nejoblíbenější postava z tohoto seriálu.

webmaster
14.2.2021 | 21:55:46

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů