The Exorcist
95/100 - 70×

The Exorcist

Tento psychologický thriller sleduje příběh dvou kněží – otce Tomase Ortegy a otce Marcuse Keanea. Společně se snaží vyřešit nadpřirozený případ jedné rodiny.

USA | 2016 | Pauza
vysílání
2 sezóny | FOX | 43 minut
hrají
Ben Daniels (Marcus Keane), Alfonso Herrera (Tomas Ortega), Kurt Egyiawan (otec Bennett), Zuleikha Robinson (Mouse), Brianna Hildebrand (Verity), John Cho (Andrew Kim), Hannah Kasulka (Casey Rance), Brianne Howey (Katherine Rance), Alan Ruck (Henry Rance), Geena Davis (Angela Rance),


Jeremy Slater hovoří o plánech pro druhou sérii

Jeremy Slater hovoří o plánech pro druhou sérii

Od finále první série nám uplynul už nějaký týden. Potvrzení o tom, zda seriál dostane druhou sérii, nebo ne, zatím zveřejněno nebylo. Tvůrce seriálu má však jasné představy, o čem by další série byla.


12 0
29.12.2016

Po deseti dílech utrpení se konečně podařilo Angele s pomocí otce Tomase zabít démona Pazuzu. To umožnilo Ranceovým žít po zbytek svých životů v klidu. Otec Marcus překazil plány bratra Simona a zachránil papeže Sebastiana. Na konci epizody Marcus souhlasil, že bude s Tomasem dál pokračovat v boji se zlem.

Kam bude příběh směřovat nyní? Jeremy Slater poskytl informace o zatím nepotvrzeném pokračování. Je zde však také možnost, že FOX seriál zruší, ale jako my všichni, tak i Slater doufá, že se stanice rozhodne správně a The Exorcist se vrátí v příštím roce.


V dalších dílech by byli kněží Marcus, Tomas a Bennett pověřeni pomocí nové rodině či novým posednutím. Ale to v žádném případě neznamená, že bychom se už nikdy nesetkali s Ranceovými. Myslím si však, že fanoušci by byli zklamáni a podvedeni, kdybychom opět přivedli Kapitána Howdyho k životu. Ranceovým se podařilo tomuto teroru uniknout a bylo by kruté, kdybychom je vtáhli do dalších deseti epizod utrpení. Naším cílem je vytvořit novou rodinu, kterou si oblíbíte stejně jako Ranceovi, a učinit jejich příběh stejně tak neodolatelný a jedinečný, jako jsme to udělali předtím.

(Čeká nás tedy nový příběh. Foto: FOX)

Vždy budeme naši mytologii více rozšiřovat. Víme, že Maria Waltersová, velitel Jaffey a kardinál Guillot jsou stále někde venku a čekají na správnou příležitost, ale troufám si říct, že toto spiknutí zajde mnohem hlouběji. Když jsme opustili naše hrdiny na konci finále, byli pouhou hrstkou lidí, která věděla, že se v církvi odehrává nějaké to spiknutí, že zlo proniklo do všech koutů církve. Do budoucna si myslím, že tento smysl pro paranoiu, kdy nikdy nevíte, komu věřit, se stane mnohem podstatnější součástí seriálu.

(Obnoví stanice seriál pro další sérii? Foto: FOX)

Seriál má podle všeho 80% šanci na obnovení. Nezbývá nám tedy nic jiného, než doufat, že se s některými starými hrdiny uvidíme znovu.

Zdroj článku: BLOODY DISGUSTING

Diskuze /2

Ben111

Skvělý seriál, doufám v pokračování.

29.12.2016 | 18:18:46
repetalek

Doufám, že ne.

30.12.2016 | 18:55:38
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!