The Midnight Club
80/100 - 16×

The Midnight Club

Adaptace knihy Christophera Pikea vyprávějící příběh několika nevyléčitelně nemocných mladých lidí, kteří žijí v hospicu, kde si krátí čekání na smrt vyprávěním příběhů. Jedné noci se dohodnou, že až někdo z nich zemře, pokusí se s nimi ze záhrobí spojit. A brzy jeden z nich opravdu odejde na věky a příběh začíná…

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 50 minut
žánr
Hororový, Mysteriózní, Nadpřirozený
hrají
Iman Benson (Ilonka), Sauriyan Sapkota (Amesh), Igby Rigney (Kevin), Annarah Cymone (Sandra), Heather Langenkamp (Georgina Stanton), Samantha Sloyan (Shasta), Matt Biedel (Tim Pawluk), Zach Gilford (Mark)

Nové posily rozšiřují režisérský tým

Nové posily rozšiřují režisérský tým

Tvůrčí duo sestavené z Mika Flanagana a Leah Fong v nedávné době odhalilo, která režisérská jména se budou podílet na produkci desetidílné série vycházející z příběhů Christophera Pikea.

0 0
16.6.2021

Mike Flanagan na sociálních sítích uveřejnil seznam režisérů, s nimiž v průběhu výroby seriálové adaptace Půlnočního klubu naváže spolupráci. Samotný tvůrce si vzal pod taktovku dvě epizody, které již má zpracované.

Velkým překvapením bylo uvedení Axelle Carolyn, která se poprvé seznámila s Flanaganem při filmování druhého dílu antologie The Haunting, jež se odehrávala na sídle Bly. Carolyn sehrála klíčovou roli při vyprávění příběhu ducha Dámy z jezera, která měla v područí kohokoliv, kdo na sídlo nešťastně zabloudil. Její epizoda The Romance of Certain Old Clothes mapující stejnojmennou povídku spisovatele Henryho Jamese se řadí k nejlepším kouskům z univerza The Haunting.

Dámu z jezera si v adaptaci povídky Henryho Jamese střihla herečka Kate Siegel.

Do kanadského Burnaby zavítá i Flanaganův dlouholetý kolega Michael Fimognari, s nímž pracoval na The Haunting of Hill House, na kingovce Doctor Sleep a na limitované sérii Midnight Mass, která by měla být uvedena v knihovně Netflixu ještě v letošní seriálové sezóně.

Mezi dalšími jmenovanými je Emmanuel Osei-Kuffour. Ten v loňském roce zaujal hororem Black Box. K němu se připojí i Viet Nguyen, jeden z režisérů Lucifera a Chilling Adventures of Sabrina. Poslední pomocnou silou bude Morgan Beggs, který na svém režijním kontě má projekty Once Upon a Time, The Exorcism of Emily Rose, A Series of Unfortunate Events a rovněž přiložil ruku k dílu u předešlých Flanaganových sériích vzniklých pro Netflix.

Foto: Netflix

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

V češtině na Netflixu

Seriál můžete pustit pohodlně přes Netflix, kde jsou všechny epizody opatřeny v češtině.

Christopher Pike

Jak se zrodil Půlnoční klub a odkud Christopher Pike čerpal námět?

Jak se zrodil Půlnoční klub a odkud Christopher Pike čerpal námět?

Půlnoční klub z pera Christophera Pikea se může chlubit zajímavým příběhem o svém vzniku. Ačkoliv jsou jeho povídky zcela smyšlené, jádro celé knihy je založeno na skutečné osobě, která měla to štěstí zkontaktovat se s autorem a povědět mu svůj příběh.

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Nejlepší postavy

Půlnoční klub

Půlnoční klub

Narozeniny

Kde nás najdete?

Filtr seriálů
Reklama