The Secret Circle (Tajemství kruhu) S01E19: Crystal

S01E19: Crystal

S01E19: Crystal

Oficiální popis následující epizody.

19.4.2012
1 140 000
40 minut

Aby se uchránili před lovci čarodějnic, Jake, Cassie a Faye vypátrají Jakeova dědečka Royce, aby našli jeho rodinný krystal, ale jsou konfrontováni nepříjemným teoriemi o událostech, které se odehrály před šestnácti lety. Mezitím se Diana snaží vyvážit své hledání Glaser krystalu s Melissou a Adamem s jejím milostným životem s Grantem, který chce vědět, co se skrývá. Ve stejné době se Callum pokusí znovu navrátit do Melissina života. Charles a Jane uvádí svůj plán proti Blackwellovi do pohybu.

Režie: Omar Madha | Scénář: Micah Schraft

Hlavní role: Britt Robertson (Cassie Blake), Thomas Dekker (Adam Conant), Shelley Hennig (Diana Meade), Phoebe Tonkin (Faye Chamberlain), Jessica Parker Kennedy (Melissa Glaser), Chris Zylka (Jake), Gale Harold (Charles Meade), Natasha Henstridge (ředitelka Dawn Chamberlain)

Vedlejší role: Joe Lando (Blackwell), Tim Phillipps (Grant), John de Lancie (Royce), Michael Graziadei (Callum), Ashley Crow (Jane)

Trailer:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

The Secret Circle (Tajemství kruhu)
73/100 - 72×

The Secret Circle(Tajemství kruhu)

Seriál podle knižní série L. J. Smith, autorky i knižní předlohy k The Vampire Diaries. Mladá Cassie se v něm po smrti matky nastěhuje k babičce do městečka, kde její máma vyrůstala a jen postupně odhaluje, že nejde o běžné nudné městečko, ale že mnozí, včetně jí samotné, jsou potomky čarodějů a čarodějek. A že Cassie je nepostradatelnou součástí plánů Tajného Kruhu a důležitou figurkou na poli dávné bitvy doba a zla.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 40 minut

Reklama

Reklama