The Secret Circle (Tajemství kruhu) 5 věcí ohledně Darkness

5 věcí ohledně Darkness

5 věcí ohledně Darkness

[Spoilery] Na stránkách ksitetv se objevil článek s pěti body ohledně první epizody nového roku Darkness, která nás čeká už tento týden.

0 0
2.1.2012

1. Jake.

Naposledy jsme ho viděli odjíždět na lodi v závěru minulé epizody, ale už velmi brzy ho opět v následující epizodě uvidíme. Jakou roli zde sehraje? Na to si budete muset počkat a sledovat! Ale na rozdíl od posledních epizod, tohle nebude další pokračování Jake Show – Cassie je v popředí i v centru, jak by to mělo být.


2. Babča DeeDee McCall.

Připadá mi těžké uvěřit, že Stepfanie Kramer může být něčí babička, či dokonce matkou Galea Harolda, který sám hraje rodiče. Nevím, kolikpak jí je, ale vypadá mladě, s ohledem… pak ale The CW obsazuje jenn mladé herce, když i Jasmine Guy může hrát babičku. V The Vampire Diaries to alespoň vysvětlili, že čarodějky stárnou pomaleji. Že by to tedy bylo tím, že v Chance Harbor mají už mladí lidé děti.

V každém případě Stepfanie Kramer přichází do města jako matka Charlese Meadea a Dianina babička. Skutečně vypadá velmi zajímavě. Z nějakého důvodu tak shledávám „starší“ generaci mnohem zajímavější než Charles či Dawn, jejichž dovádění se zdá vedlejší.

3. Cassieina temnota.

Cassie svěří Adamovi své obavy a dojde i na drama, když i Diana zjistí o co se jedná. Nejsem si jistá, co si o tom myslet. Cassie jako temnota sama by mohla být dost zajímavá, i když na druhou stranu si Britt Robertson nedovedu ředstavit jako čisté zlo. Mohu prozradit, že Cassie rozhodně ví, jak někoho umlčet.

4. Poskok Melissa.

I když Melissa v této epizodě tvrdí, že jen nechce Fay slepě sledovat. Jessica Parker Kennedy znovu dostane jen malý štěk a stěží má co na práci, ale stejně sleduje Faye. Zda ji uvidíme více. Možná že by ona mohla být dalším potomkem Balcoinů?

5. Faye si sežene pomoc.

Faye zajde za někým, jménem Lee (Grey Damon z Friday Night Lights), aby ji pomohl vrátit její individuální schopnosti. Z Leea moc neuvidíme, ale rozhodně bude divačkám (divákům:) oku lahodit…

A ještě jen tak mimochodem. Během finále dojde i na dost cool efekty.

Takže kdopak se nemůže dočkat? Na co či koho se nejvíce těšíte?

Sneak Peek

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Reklama

Reklama