The Secret Circle (Tajemství kruhu)
73/100 - 80×

The Secret Circle(Tajemství kruhu)

Seriál podle knižní série L. J. Smith, autorky i knižní předlohy k The Vampire Diaries. Mladá Cassie se v něm po smrti matky nastěhuje k babičce do městečka, kde její máma vyrůstala a jen postupně odhaluje, že nejde o běžné nudné městečko, ale že mnozí, včetně jí samotné, jsou potomky čarodějů a čarodějek. A že Cassie je nepostradatelnou součástí plánů Tajného Kruhu a důležitou figurkou na poli dávné bitvy doba a zla.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 43 minut

Nečekaný návrat

Nečekaný návrat

Pozor, jde o VELKÝ SPOILER, takže pokud se všem zvěstím a drbům vyhýbáte obloukem, tak přestaňte číst. Pokud se však nemůžete dočkat, tak je to na vás…

4 0
22.3.2012

Fanoušci by se měli připravit na další velký návrat, protože to vypadá, že John Blackwell není jediný čaroděj, který byl považován za mrtvého.

Zap2it exklusivně potvrdil, že Nick (Louis Hunter), který byl nečekaně zabit v páté epizodě Slither, se vrací zpět do Chance Harbor! Samozřejmě však není to ale není ten samý bad boy se srdcem ze zlata. Smrt utonutím, očividně člověka změní.

„Jsme nadšení, že máme Nicka zpátky, ale není to ta samá osoba“, prozradil Andrew Miller. „Kruh je překvapený, ale ti co mu byli nejblíž, bratr Jake a přítelkyně Melissa, se ocitnou na opačných stranách, zatímco se budou vyrovnávat s jeho nepřirozeným návratem z mrtvých.“

Rozhodně bude zajímavé sledovat novou dynamiku mezi bratry. A jak moc člověka smrt změní? To se dozvíme v dalších dílech.

Zdroj: CW

Diskuze /4

Janie

ok, už jsem to se Secret Circle chtěla vzdát, ale když se vrací moje jediná oblíbená postava, tak se k seriálu vracím taky :D

22.3.2012 | 11:23:45
Magenta

Tak já už jsem to se SC vzdala, když umřel, ale když jsem viděla Nečekaný návrat a mé tušení bylo správné, tak začnu zase koukat :)

22.3.2012 | 12:00:35
thera

Mě osobně přišel Jake jako dobrá náhrada za Nicka, ale rozhodně jsem zvědavá, jak jeho z mrtvých vstání vysvětlí…

čestný člen redakce
22.3.2012 | 13:33:40
mijala

jupíííííííí. moje oblíbená postava se vrací a doufám, že se Jake zase hezky uklidí pryč.

22.3.2012 | 20:42:08
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama