The Terror
81/100 - 56×

The Terror

Britské královské námořnictvo pátrá roku 1847 na Arktidě po výpravě sira Johna Franklina, která se za neznámých a dosud neobjasněných důvodů ztratila.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
3 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Drama, Hororový, Mysteriózní
hrají
Jared Harris (Francis Crozier), Tobias Menzies (James Fitzjames), Adam Nagaitis (Cornelius Hickey), Paul Ready (Henry Goodsir), Nive Nielsen (Mlčenlivá dáma), Ian Hart (Thomas Blanky)

Druhá řada nabírá své obsazení

Druhá řada nabírá své obsazení

Stanice AMC se rozhodla obnovit seriál The Terror pro druhou řadu a půjde cestou antalogie. Každá řada bude mít svůj vlastní příběh. Jaký nováček se objeví ve druhé řadě?

10 0
25.10.2018

Z obsazení druhé řady toho zatím není moc k dispozici. Otázkou je i to, jestli se vrátí někdo z první řady. Prozatím tedy víme, že se ve druhé řadě objeví herec Derek Mio, kterého známe z Hawaii Five-0.

Druhá řada se bude odehrávat během druhé světové války. Hlavní záhadou druhé řady bude záhadný přízrak, který ohrožuje místní komunikátu.


Herec Derek Mio ztvární postavu Chstera Nakayama, syna japonských přistěhovalců, který sní o tom, že opustí komunitu a přidá se k armádě. Jeho postavu čeká velmi značné změny, kdy se z mladého naivního muže, stane hrdina.

Jste zvědaví na druhou řadu?

Foto: AMC

Diskuze /1

Kalam

dobrý nápad, taková hororová seriálová antologie z různých historických období, která nebude tak cheesy jako AHS nebo channel zero

30.12.2018 | 18:00:56
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama