The Walking Dead: Dead City
82/100 - 30×

The Walking Dead: Dead City

Po událostech seriálu The Walking Dead se Maggie a Negan ocitají v ruinách dříve velkolepého města New York. Ten je plný chodců, kteří stále ovládají celý svět.

USA | 2023 | Pauza
vysílání
2 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Lauren Cohan (Maggie Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Mahina Napoleon (Ginny), Željko Ivanek (Chorvat), Gaius Charles (Perlie Armstrong), Logan Kim (Hershel Rhee), Karina Ortiz (Amaia), Jonathan Higginbotham (Tommaso), Pallavi Sastry (Nina), Lisa Emery (Dáma), Michael Anthony (Luther), Steven Ogg (Simon)

S01E06: Doma Smo

S01E06: Doma Smo

Napětí mezi Maggie a Neganem vrcholí. Ginny pokračuje v pátrání a dojde k zodpovězení otázek ohledně Armstrongovy nadcházející cesty.

sk
23.7.2023
618 000
43 minut

Základní info:

Režie: Gandja Monteiro
Scénář: Eli Jorné
Hrají: Lauren Cohan (Maggie Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Gaius Charles (Perlie Armstrong), Željko Ivanek (Chorvat), Mahina Napoleon (Ginny), Logan Kim (Hershel Rhee), Lisa Emery (Dáma), Jasmin Walker (vůdkyně Nového Babylónu), Pallavi Sastry (Nina), Sean Thompson (Bratr hrající na klavír), Bryce Biederman (Bratr), Victor Plajas (Bratr), … 

Obsah:

Negan sleduje světlici a hledá Maggie, k jeho překvapení narazí na Ginny. Objevuje se i Maggie a blíží se chodci. Negan chce, aby Ginny odešla, a Armstrong se nabídne, že ji vezme pryč. Ginny nechce jít, a tak jí Negan řekne pravdu o tom, že zabil jejího otce a staral se o ni, protože byla jeho dluh. Ginny s Armstrongem odcházejí a Negan s Maggie jdou najít Chorvata.

Negan si pak uvědomuje, že mu Maggie lhala a celou dobu ho vodila za nos. Nechtěla totiž jeho pomoc při záchraně Hershela, pouze ho za něj chtěla vyměnit, k čemuž nakonec dojde. Armstrong odvede Ginny do Cihelny a vrací se do Nového Babylónu, kde od něj jeho šéfová chce vědět všechno o tom, jak v New Yorku vyrábějí palivo z metanu. Maggie s Hershelem se vrací, ale jejich vztah je pořád nalomený, a Maggie si uvědomuje, že možná chybovala. Chorvat odvede Negana za Dámou, která od něj chce, aby byl jejich novým vůdcem, pod kterým sjednotí New York a začnou dobývat další území.

Trailer k šesté epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RedRose

tahle minisérie byla slabá jako 2× vylouhovaný čaj… celá ta myšlenka proč a jak byla na 6 dílů strašně slabá… polda a ginny naprosto zbyteční i otravní… A Herschel je taky pěkně protivný spratek! Nebavilo…

1.6.2024 | 21:26:08
kovio

Mizerný scénář i kamera, zombíci nekonzistentní. Je z toho cítit takový amatérismus.

5.11.2023 | 7:31:06
tom99

Trochu zvláštní finále, nutně ale ne špatné. Akce moc nebylo a ten vynucený konflikt mezi Maggie a Neganem mě už moc nebere. Zbytek byl ale fajn. Šerif z Nového Babylonu není vůbec špatnou postavou a jsem zvědavý na společenství, ve kterém žije. Poslední díl mi spíše přišel jako jedna velká reklama na druhou řadu. Ve finále mě ale seriál (v dobrém) překvapil.

webmaster, grafik
1.11.2023 | 21:16:56
hanrieta

jsem přesvědčena, že druhá řada nás ještě hodně překvapí

12.8.2023 | 23:32:25
Gaffík

Tohle bylo finále? Nebylo to až tak hrozné. Celkem zábavné.

26.7.2023 | 1:11:24
simonideos

Finále zajímavé, i když prakticky nulová akce. Zdá se že hlavním motivem, který zatím v první sérii nerozvíjeli, bude souboj mezi New Yourkem a New Babylonem.

25.7.2023 | 23:31:51
Carie

Těšila jsem se , a ne nejsem zklamaná , ač chybí mi samo stará parta a proto se to zdá trochu divné , člověk prostě tenhle séroš spjatý s určitými lidmi a ted ouha :D , aspon já to tak mám stále jako bych čekala kdy na ně vyjukne Carol , nebo jiná známá tvář . Ale jinak spokojenost , bylo mi líto Negana na konci , ten jeho psí pohled , člověk mu už dávno odpustil , že zmastil milovanýho Glenna a těším se na další řadu , už aby to bylo .

25.7.2023 | 12:43:26
Kataklysmo

To v te krabicce bylo varle,nebo co?Jestli jo,tak tu babu pekne vykostí,to bych na to sazel.

25.7.2023 | 10:35:01
DebiQue

A pre mna zase rozvijanie medziludskych vztahov na pozadi apokalypsy je to, co ma bavi. Nie bezduche zabijanie zombikov…

25.7.2023 | 9:52:44
Cikela88

..no ako zase až také top to nebolo… ale dalo sa.. tak uvidíme čo bude ďalej…

23.7.2023 | 19:43:50
1

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama