The Wheel of Time (Kolo času)
70/100 - 82×

The Wheel of Time(Kolo času)

Tento fantasy epos se odehrává ve světě, kde sice magie existuje, ale pouze ženy ji dokážou používat. Příběh sleduje Moirain, členku stínového a vlivného sesterstva nazývaného Aes Sedai, na strastiplné cestě po celém světě s pěti mladými společníky. Moirain věří, že jeden z nich by mohl být reinkarnací nesmírně mocného muže, kterému proroctví přisuzují, že buď lidstvo zachrání, nebo ho uvrhne do záhuby. Sága obsahuje množství prvků evropské i asijské kultury a filozofie, nejsnáze postřehnutelný je především motiv cyklické povahy času, který nalézáme v buddhismu či hinduismu.

USA | 2021 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | Amazon | 50 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Nadpřirozený
hrají
Rosamunde Pike (Moiraine Damodred), Daniel Henney (al'Lan Mandragoran), Josha Stradowski (Rand al'Thor), Zoë Robins (Nynaeve al'Meara), Madeleine Madden (Egwene al'Vere), Marcus Rutherford (Perrin Aybara), Barney Harris (Matrim Cauthon), Álvaro Morte (Logain Ablar)

S02E05: Sword in the Stomach

S02E05: Sword in the Stomach
cz sk
15.9.2023
1 hodina 9 minut

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Excalibur

Aviendha.....ty­pická Aielka, modré nebo zelené oči, rezavé nebo blond vlasy, velmi světlá kůže…nejlepší volba herečky je jako vždy černoška :)

16.9.2023 | 22:57:01
captain

Lokace a dialogy budiž, výprava fajn, postavy, dejme tomu, ale při osmi epizodách na řadu mi přijde ten děj až moc rozvláčný… Chtělo by to jasnější a plynulejší progres.

16.9.2023 | 11:17:21
rohlicek

Jo uznávám, že to má nějaké mouchy. Ale. Jo jsem na motaný. Chci další díl :D .

16.9.2023 | 0:29:19
Czagy

A mě se to líbilo, i když očividně jsem spíš menšina :-D … speciálně oceňuji jak dialogy hodně vysvětlovali (náznak společnosti Aielů, motivaci Lanfear, svět snů) tak si představuji knižní adaptaci… a to že tam není akce – no v té knize taky není :D … mouchy se tam sice najdou, ale já jsem s tímto spokojen

15.9.2023 | 19:58:32
Orchoose

Mi prijde ze sleduju Sabrinu mladou carodejnici :D Porad same zvasty nudne dialogy, nic se nedeje , prijde mi ze jsme se posunuli tak o 30 min. co se deje tyce.

15.9.2023 | 17:35:14

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S02E06: Victims of Night

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Nepřehlédněte

Druhou řadu čeká velká změna oproti té první, dojde k přeobsazení jedné z postav

Druhou řadu čeká velká změna oproti té první, dojde k přeobsazení jedné z postav

Novinek o druhé řadě je málo, ale Amazon a Sony nedávno potvrdily neoficiální únik – jeden z hlavních protagonistů se ve druhé řadě své role již nezhostí.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama