The Wheel of Time (Kolo času)
70/100 - 82×

The Wheel of Time(Kolo času)

Tento fantasy epos se odehrává ve světě, kde sice magie existuje, ale pouze ženy ji dokážou používat. Příběh sleduje Moirain, členku stínového a vlivného sesterstva nazývaného Aes Sedai, na strastiplné cestě po celém světě s pěti mladými společníky. Moirain věří, že jeden z nich by mohl být reinkarnací nesmírně mocného muže, kterému proroctví přisuzují, že buď lidstvo zachrání, nebo ho uvrhne do záhuby. Sága obsahuje množství prvků evropské i asijské kultury a filozofie, nejsnáze postřehnutelný je především motiv cyklické povahy času, který nalézáme v buddhismu či hinduismu.

USA | 2021 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | Amazon | 50 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Nadpřirozený
hrají
Rosamunde Pike (Moiraine Damodred), Daniel Henney (al'Lan Mandragoran), Josha Stradowski (Rand al'Thor), Zoë Robins (Nynaeve al'Meara), Madeleine Madden (Egwene al'Vere), Marcus Rutherford (Perrin Aybara), Barney Harris (Matrim Cauthon), Álvaro Morte (Logain Ablar)

Jaké je poslání Moirain Sedai?

Jaké je poslání Moirain Sedai?

V novém teaser traileru Moirain vysvětluje, koho a proč tak urputně hledá. Kdo je tím spasitelem, jehož se snaží najít?

6 0
24.10.2021

Thumbnail Play icon

Diskuze /2

elennas

No úprimne dúfam, že toto si hovorí iba pre seba, lebo v knihách je to dosť veľké odhalenie, že prečo vlastne začala hľadať Draka a všetko robila tajne, lebo ho hľadali aj iní a ona to teraz ako na plnú hubu povie? No ja to s každým ďalším trailerom, fotkou alebo teaserom vidím tak, že to asi pozerať nebudem. Na inej stránke som čítala ďalšie bludy, ktoré neviem kde autor zobral, z kníh určite nie a ak to bolo zo seriálu, tak domotali dosť zásadne veci.

25.10.2021 | 21:48:12
mirako

Já se na to podívám minimálně už jen proto, že se většina scén natáčela u nás v ČR.. :)

27.10.2021 | 22:40:25
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S02E07: Horses

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Nepřehlédněte

Druhou řadu čeká velká změna oproti té první, dojde k přeobsazení jedné z postav

Druhou řadu čeká velká změna oproti té první, dojde k přeobsazení jedné z postav

Novinek o druhé řadě je málo, ale Amazon a Sony nedávno potvrdily neoficiální únik – jeden z hlavních protagonistů se ve druhé řadě své role již nezhostí.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama