The Whispers
93/100 - 56×

The Whispers

Pro své děti by snad každý rodič udělal úplně cokoliv. A taky by jim toho nechal dost projít. Co ale může dětem vlivných lidí v americké vládě nakukat jejich imaginární kamarád Drill? Může je třeba donutit k tomu, aby své rodiče začali zabíjet. Skrz těla dětí se totiž na planetu Zemi řítí nová neznámá mimozemská síla, která nevinné děti využívá k tomu, aby jim pomohly ovládnout svět, zatímco už stihne se svou vesmírnou lodí přistát na Sahaře. V hlavních rolích hrají Lily Rabe, Barry Sloane, Derek Webster a Milo Ventimiglia.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 41 minut
žánr
Krimi, Mysteriózní, Thriller
hrají
Milo Ventimiglia (Sean Bennigan), Kristen Connolly (Lena Lawrencová), Lily Rabe (Claire Benniganová), Derek Webster (Jessup Rollins), Barry Sloane (Wes Lawrence)

S01E05: What Lies Beneath

S01E05: What Lies Beneath

Claire se konečně dostane k tomu, aby si z očí do očí promluvila se Seanem. Ten si však na jejich společný život nevzpomíná a tak se mu ho Claire snaží připomenout. Wes se v důsledku vize vrací do Mali, aby si znovu prohlédl fulgurit a Lena bedlivě sleduje, jestli si Minx už s Drillem definitivně přestala povídat.

sk
29.6.2015
3 360 000
41 minut

Info

Režie: Matt Earl Beesley

Scénář: Holly Harold

V hlavních rolích: Lily Rabe (Claire Bennigenová), Barry Sloane (Wes Lawrence), Milo Ventimiglia (John Doe), Derek Webster (Jessup Rollins), Kristen Connolly (Lena Lawrencová), Kylie Rogers (Minx Lawrencová), Kyle Harrison Breitkopf (Henry Bennigan)

Dále hrají: Alison Araya (Callie), David Andrews (ministr obrany Frommer), Emmanuel Bempong (Baba), Fanta Sesay (Daliyah), Catherine Lough Haggquist (Renee), Hiro Kanagawa (Brent), Morgan David Jones (Miguel), Jessica Harmon (Willa), Jayda Banks (Heather), Terrell Ransom, Jr. (Ethan), Matthew Mandzij (ministr Tangara), Johannah Newmarch (doktorka Kestová)

Zdroj: ABC SpoilerTVHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
bukajik

Jaj tomuto može klesať sledovanosť dosť nechápem. Pre mňa obrovské prekvapenie, je to stále lepšie dej drží diváka v napätí aj herecke obsadenie je v pohode.

6.7.2015 | 23:36:55

Filtr seriálů