The Whispers
93/100 - 56×

The Whispers

Pro své děti by snad každý rodič udělal úplně cokoliv. A taky by jim toho nechal dost projít. Co ale může dětem vlivných lidí v americké vládě nakukat jejich imaginární kamarád Drill? Může je třeba donutit k tomu, aby své rodiče začali zabíjet. Skrz těla dětí se totiž na planetu Zemi řítí nová neznámá mimozemská síla, která nevinné děti využívá k tomu, aby jim pomohly ovládnout svět, zatímco už stihne se svou vesmírnou lodí přistát na Sahaře. V hlavních rolích hrají Lily Rabe, Barry Sloane, Derek Webster a Milo Ventimiglia.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 41 minut
žánr
Krimi, Mysteriózní, Thriller
hrají
Milo Ventimiglia (Sean Bennigan), Kristen Connolly (Lena Lawrencová), Lily Rabe (Claire Benniganová), Derek Webster (Jessup Rollins), Barry Sloane (Wes Lawrence)

České titulky k epizodě Traveller in the Dark

České titulky k epizodě Traveller in the Dark

Wes si stále nemůže připustit, že by se Drill zmocnil jeho dcery a zoufale se ji snaží zachránit. Povede se mu to?

Sledujte nový díl s našimi českými titulky, které pro vás tradičně připravili @Hendorn a @Enriel. Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit a sdělit nám své dojmy v diskuzi.

7 0
27.8.2015

Zdroj: ABC

Diskuze /5

FraGyver

Jsem sice chlap a jen tak něco mě nerozhází a hry na city už vůbec ne… Ale celý tenhle díl jsem měl husinu a, jak říkají bratia, zimomriavky. To je NAPROSTO neskutečný, jak to ty dětští herci zahráli. Jdu si koupit klobouk, abych měl co smeknout. Něco takovýhleho jsem nejspíš nikdy neviděl. Neberu tenhle seriál jako must-see, ale toto… O_O Původně jsem díl chtěl jen rozkoukat a jít na cigáro a pak si zahrát. Na cigáro jdu teďka, musím to rozdejchat, Zážitek by byl asi o chlup lepší, kdyby promo na tenhle díl nevyzrazovalo celou pointu, ale zas kdo ví, jestli bych pak nepotřeboval plenku a hromadu kapesníků. :) A to, o čem tu píšu, pointa stejně neovlivnila. Also.. díky za titulky. :)

27.8.2015 | 15:06:25
FraGyver

Ještě bych teda rád dodal, že ten plán s rozkoukáním byl jen kvůli tomu, že to cigárko bylo potřeba ubalit a já se u toho rád na něco dívám… Samozřejmě jsem neubalil ani zbla celou třičtvrtěhodin­ku. :)

27.8.2015 | 15:11:01
vacicak

luxusni dil, minx zahrala libove

27.8.2015 | 17:07:15
jasonpileek

Pěkné, ale mohlo by to příští epizodou skončit :) Myslím, že další natahování do ztracena by bylo vážně nahouby a seriál by to zlikvidovalo … Navíc kdo se má pořád koukat na ten její mamutí xicht… (Lily Rabe) .. díkes za titulky ;-)

#5 Enriel
28.8.2015 | 16:37:51
Enriel

#4 jasonpileek: Také doufám, že už to nebudou protahovat, tahle sérka byla dobře zpracovaná a s druhou řadou by to mohlo už celkem nudit.

28.8.2015 | 20:58:27
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů