The Whispers
94/100 - 52×

The Whispers

Pro své děti by snad každý rodič udělal úplně cokoliv. A taky by jim toho nechal dost projít. Co ale může dětem vlivných lidí v americké vládě nakukat jejich imaginární kamarád Drill? Může je třeba donutit k tomu, aby své rodiče začali zabíjet. Skrz těla dětí se totiž na planetu Zemi řítí nová neznámá mimozemská síla, která nevinné děti využívá k tomu, aby jim pomohly ovládnout svět, zatímco už stihne se svou vesmírnou lodí přistát na Sahaře. V hlavních rolích hrají Lily Rabe, Barry Sloane, Derek Webster a Milo Ventimiglia.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 45 minut
hrají
Milo Ventimiglia (John Doe / Sean Bennigan), Kristen Connolly (Lena Lawrencová), Lily Rabe (Claire Benniganová), Barry Sloane (Wes Lawrence),


Představení seriálu

Představení seriálu

S dětmi rádi hrajeme hry. Co se však stane, když si s nimi začne hrát někdo jiný? Někdo, koho neznáme, nevidíme, neslyšíme. V seriálu The Whispers někdo, nebo něco, manipuluje našimi nejmilovanějšími, aby docílil nemyslitelného.


6 0
12.4.2015

Tak zní oficiální popis nového seriálu stanice ABC. Co tedy můžeme očekávat?

Synopse: V hlavním městě Spojených států Washingtonu DC začne několik dětí rozmlouvat s imaginárním kamarádem Drillem. Rodiče však nemají tušení, že je víc, než jen smyšlený. A když začnou být děti Drillem nabádány k nebezpečným hrátkám, do hry vstupuje agentka FBI Claire Benniganová (Lily Rabe). Té nedávno při záhadné nehodě zahynul manžel. Nyní se snaží vyrovnat s rolí svobodné matky, avšak netuší, že i její neslyšící syn Henry komunikuje se záhadným Drillem. Zjistí Claire, o co vlastně jde?


Na druhé straně máme tajného agenta Wese Lawrence (Barry Sloane), kterému se život obrátí naruby poté, co jeho žena odhalí, že má pletky s Claire. Následně je povolán do oblasti uprostřed Sahary, kde odhalí zvláštní a znepokojující úkaz. Má snad něco společného s podivným chováním dětí?

Odpovědi hrdinům ukáží až příliš děsivou pravdu. Možná, že nepřítel se už dávno nachází v jejich domovech. O co Drillovi jde a proč komunikuje jen s dětmi? Začíná souboj s časem o záchranu rodin a možná i celé planety.

Seriál je natáčen na motivy povídky amerického spisovatele Raye Bradburryho Hodina H. Produkce se mimo jiných ujal i Steven Spielberg, což by mohlo značit, že půjde o kvalitní podívanou. Inu, nechme se překvapit.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !