The Whispers
93/100 - 56×

The Whispers

Pro své děti by snad každý rodič udělal úplně cokoliv. A taky by jim toho nechal dost projít. Co ale může dětem vlivných lidí v americké vládě nakukat jejich imaginární kamarád Drill? Může je třeba donutit k tomu, aby své rodiče začali zabíjet. Skrz těla dětí se totiž na planetu Zemi řítí nová neznámá mimozemská síla, která nevinné děti využívá k tomu, aby jim pomohly ovládnout svět, zatímco už stihne se svou vesmírnou lodí přistát na Sahaře. V hlavních rolích hrají Lily Rabe, Barry Sloane, Derek Webster a Milo Ventimiglia.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 41 minut
žánr
Krimi, Mysteriózní, Thriller
hrají
Milo Ventimiglia (Sean Bennigan), Kristen Connolly (Lena Lawrencová), Lily Rabe (Claire Benniganová), Derek Webster (Jessup Rollins), Barry Sloane (Wes Lawrence)

Shrnutí a postřehy k epizodě Broken Child

Shrnutí a postřehy k epizodě Broken Child

Thomas Harcourt se ocitá v nebezpečí poté, co to do něj zmanipulovaná Lena několikrát napálila. Jak to všechno dopadlo?

2 0
10.8.2015

Přežije nebo zemře?

Zmanipulovaná Lena vletí do sklepa a několikrát vystřelí na nevinného Thomase. I dospělý člověk už podlehl náporu neznámé bytosti. Doktorka Benavidezová se ocitá v další nelehké situaci, musí udržet naživu jedinou osobu, která nejspíše zná způsob, jak se Drilla definitivně zbavit.

(Tady jeho příběh skončil, ale pro Thomase je smrt možná osvobozením)

24 hodin

Chip Winters si vyšlápne na celou trojici. Když už je chce poslat za mříže, Claire a spol. mu to ještě rozmluví, neboť už si myslí, že jsou hodně blízko rozluštění celého případu. Naše skupinka dostala pouhý 1 den na dokončení úkolu. Čas je neúprosný.

(Naděje umírá poslední. Claire a ostatní jsou zpátky ve hře)

Agentka FBI, její manžel a bývalý agent ministerstva obrany spojují síly v boji proti neviditelnému nepříteli. Lena se k nim přidá. Zachránci světa moc nespoléhají na to, že to Thomas ustojí, proto najdou náhradní klíč k důležitým odpovědím. Hledání je přivede do sanatoria.

Thomasův přítel

Návštěva zařízení, kde malý kluk Thomas pobýval, Lenu zavede přímo ke knězi, který ho znal a taky ví něco víc o druhém imaginárním příteli. Můžeme jej nazývat Dybukem, šlo o zlého ducha, který přilnul k vybrané duši dítěte a teprve pak se stal zranitelným, jde o první obrovský průlom v případu.

(Malba ze sanatoria naznačuje posednutí dítěte zlým duchem)

Nebezpečí číhá všude

Naši hrdinové dostali konečně odpověď. Drill si ale nyní musí vybrat svou oběť, aby byl posléze zranitelný, když k tomuto procesu nedojde, Claire a ostatní jsou proti němu bezmocní. Všichni si začínají uvědomovat, že v sázce je vloženo mnoho, až na Chipa Winterse, který je schopen čehokoliv.

(Co asi má za lubem nepředvidatelný Chip Winters? Hodlá rychle jednat?)

Foto: ABC

Diskuze /2

tigy

Vyzerá to tak, že na ťahu je Drill…

#2 Brett
11.8.2015 | 15:31:05
Brett

#1 tigy: Drill udeřil.

13.8.2015 | 11:57:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů