The Whispers
93/100 - 56×

The Whispers

Pro své děti by snad každý rodič udělal úplně cokoliv. A taky by jim toho nechal dost projít. Co ale může dětem vlivných lidí v americké vládě nakukat jejich imaginární kamarád Drill? Může je třeba donutit k tomu, aby své rodiče začali zabíjet. Skrz těla dětí se totiž na planetu Zemi řítí nová neznámá mimozemská síla, která nevinné děti využívá k tomu, aby jim pomohly ovládnout svět, zatímco už stihne se svou vesmírnou lodí přistát na Sahaře. V hlavních rolích hrají Lily Rabe, Barry Sloane, Derek Webster a Milo Ventimiglia.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 41 minut
žánr
Krimi, Mysteriózní, Thriller
hrají
Milo Ventimiglia (Sean Bennigan), Kristen Connolly (Lena Lawrencová), Lily Rabe (Claire Benniganová), Derek Webster (Jessup Rollins), Barry Sloane (Wes Lawrence)

Shrnutí a postřehy k epizodě Darkest Fears

Shrnutí a postřehy k epizodě Darkest Fears

Drill opět udeřil, vyšlápl si dokonce na jednu z hlavních postav.

1 0
15.8.2015

Imaginární přítel dětí je čím dál tím více nebezpečnější. Může to i vyplývat z toho, že agentka Claire se ho s ostatními snaží vyhostit – Drill je označen za mezinárodní hrozbu. Máme za sebou desátý díl, před námi jsou už jen tři epizody, seriál The Whispers pomalu míří do svého finále.

Jak se vám samotný seriál prozatím líbí? Jaká je podle vás šance, že bude 2. série?

Podělte se s námi o svůj názor v komentářích pod článkem.

Děti v ohrožení

Představte si, že jste ještě dítě a vůbec netušíte, co vám hrozí. Drill stále čeká na hlavní chod, jakmile někoho posedne, stává se ovšem zranitelným. Nikdo z dětí nemá ponětí, koho si nakonec vybere. Rodiče mají velký strach, protože v sázce je lidský život.

(Žádné dítě už dávno není v bezpečí, včetně Nicholase)

Nová léčka

Claire a Wes se zaměřují na to, jak dostat nezvaného návštěvníka do slepé uličky. Brzy Wes přijde s nápadem, že výpadek proudu by mohl Drilla eliminovat. Winters a sám prezident dávají této myšlence zelenou. Nikdo nepočítá s tím, že v zahnaném koutu imaginární bytost bude mít pojistku.

(Zastavení elektrického proudu zasáhlo většinu obyvatel)

Těžké rozhodnutí

Imaginární kamarád dětí opravdu uvízne v budově a už se na první pohled zdá, že další léčka zabere. Claire s Wesem jdou do budovy, ale později narazí na otloukánka Nicholase, kterého chce Drill posednout, prezident musí učinit nelehké rozhodnutí. Neváhá a nařizuje obnovit elektrický proud.

(Stačilo opravdu málo a Nicholasovo tělo by získal Drill)

Zdvořilý muž

Když se chystá Lena s Minx opustit město, jejich let se kvůli výpadku proudu odkládá. Nakonec si to Lena rozmyslí a chce zpátky domů. Neznámý muž se jí nabídne, že je odveze, pak odmítá přijmout peníze a odchází do auta, kde vytáhne svoje poznámky, v nich má poznačenou i rodinu Benniganů.

(Neznámý muž odvezl Lenu s Minx zpátky domů. Kdo je to?)

Drillova odpověď

Past nesklapla, nýbrž Drill zatím nikoho neposedl. Navíc se mi zdá, že Chip Winters začíná usilovat o prezidentské křeslo, ale přiznejme si, že přísnější ruka by možná dříve zastavila imaginární bytost. Když už se blíží závěr epizody, Lenu zasáhne elektrické napětí, zkuste hádat, kdo za tím stojí.

(Zřejmě Lena Lawrence dokončila své působení v tomto seriálu)

Foto: ABC

Diskuze /5

Sayuri-chan

Ja dúfam, že bude mať seriál druhú sériu pretože ma to veľmi baví. Leni mi je ľúto, ale mám rada pár Claire+Wes, takže dúfam, že sa medzi nimi niečo udeje^^

#2 Brett
15.8.2015 | 13:54:45
Brett

#1 Sayuri-chan: Je to dost na hraně s tím prodloužením, spíš bych očekával konec, ale zase si přeji, aby byl důstojný a pěkně nám uzavřel seriál. Přesun natáčení do Vancouveru nebyl zrovna šťastný tah, samotné herce to nenadchlo. Navíc Lily Rabe je obsazena v AHS. Lenu jsem chtěl, aby odešla, nebude mi to vadit. Pro mě jsou za tahouny seriálu považovány děti, Lily a Milo. Bez nich to nebude prostě ončo. Držme se ale hesla: „Naděje umírá poslední“. Třeba se dočkáme pokračování. ;-)

#3 Sayuri-chan
15.8.2015 | 14:51:52
Sayuri-chan

#2 Brett: no.. aj ten koniec by som uvítala, ale ako hovoríš, aby bol dobrý, aby sme sa dozvedeli viac o Drillovi a podobne :)

#4 Brett
15.8.2015 | 18:18:09
Brett

#3 Sayuri-chan: Tak, tak. ;-)

15.8.2015 | 19:20:22
tigy

Nuž, mne sa práveže páčilo, že sa tam rodinné vzťahy urovnali a mohli by sa tak lepšie sústrediť na likvidáciu Drilla. Škoda tej Leny :(

17.8.2015 | 20:36:27
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů