The Whispers
93/100 - 56×

The Whispers

Pro své děti by snad každý rodič udělal úplně cokoliv. A taky by jim toho nechal dost projít. Co ale může dětem vlivných lidí v americké vládě nakukat jejich imaginární kamarád Drill? Může je třeba donutit k tomu, aby své rodiče začali zabíjet. Skrz těla dětí se totiž na planetu Zemi řítí nová neznámá mimozemská síla, která nevinné děti využívá k tomu, aby jim pomohly ovládnout svět, zatímco už stihne se svou vesmírnou lodí přistát na Sahaře. V hlavních rolích hrají Lily Rabe, Barry Sloane, Derek Webster a Milo Ventimiglia.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 41 minut
žánr
Krimi, Mysteriózní, Thriller
hrají
Milo Ventimiglia (Sean Bennigan), Kristen Connolly (Lena Lawrencová), Lily Rabe (Claire Benniganová), Derek Webster (Jessup Rollins), Barry Sloane (Wes Lawrence)

Shrnutí a postřehy k poslední epizodě Game Over

Shrnutí a postřehy k poslední epizodě Game Over

Drillova mise je u konce. S jakým záměrem přiletěl na Zemi?

3 0
6.9.2015

Bohužel, seriál The Whispers zůstává nadále pro nás diváky s otevřenou zápletkou, což v případě ukončení je kruté. Takže můžeme jen doufat, že druhá řada bude. Stanice ABC stále váhá a nemáme prozatím žádný podklad k tomu, jestli samotný seriál dostane zelenou.

(Musíme si počkat na verdikt poroty, snad seriálu The Whispers dají šanci)

Ti druzí

Nebojte se, nezačnu psát o známém hororu se stejným názvem. Thomas Harcourt nebyl zdaleka jediným, kdo se v minulosti potkal s neznámou bytostí. Bylo jich mnohem víc a tentokrát se sešli, aby zastavili Wese, Claire, Jessupa a spol. Neviditelný nepřítel si u nich vybudoval ohromnou loajalitu.

(Lidé v utajení jsou překážkou, Thomas nebyl jediným přítelem Dybuka)

Popis nepřítele

Pochází z jiné planety, která vymírá kvůli nedostatku potravy (pozn. red.: nejspíše jde o vyčerpání veškerého zdroje energie). Kdo jej hledá, tak ho stejně neuvidí, v lidské podobě ano, ale není to zase jeho pravý obraz. Takže nevíme stále, jak ve skutečnosti vypadá.

(Drill posedl Cassandru a pak její tělo opustil, z prezidentovy dcery zbyl popel)

Hodně si rozumí s elektřinou, kterou využívá jako svou zbraň proti lidem. Dokáže posednout člověka, to už nám ale nepasuje, protože by se jednalo o nějaký druh démona. Závěrem bych chtěl podotknout, že nezvaný návštěvník může být cokoliv. Scenáristé nás prostě napínají.

Strach z invaze

Když Cassandřino tělo Drill už nepotřeboval a opustil jej, po prezidentově dceři zůstal jen popel. Všichni se potom připravovali na očekávanou invazi mimozemšťanů, jenže ta nepřišla. Můžeme si to vysvětlit tím, že nezvaní návštěvníci nebudou přece rozpoutávat válku bez pořádného vojska.

(Mimozemské plavidla krouží kolem Země a čekají na příslušný pokyn)

Nová generace

Harper, Henry, Minx a ostatní děti pochopily, že jejich hlavní úkol na ně teprve čeká. Wes a spol. se museli nejprve vypořádat s posedlou bandou, pak až šli hledat svoje děti, které už byly připravené na svých pozicích, mimozemské plavidla si je odebrala, krom Henryho, kterého zachránila Claire.

(Všechny děti odcházejí neznámo kam, jediného Henryho se podaří zachránit)

Vrátí se nám Claire i s dětmi v druhé sérii nebo seriál The Whispers ukončí?

Foto: ABC

Diskuze /5

Lucianna4

Už aby nám to prozradili! Jsem rozhodně pro druhou řadu! :-)

#2 Moldervine
6.9.2015 | 14:42:06
Moldervine

#1 Lucianna4: Přesně, druhá řada musí být ;-)

6.9.2015 | 14:52:05
vojtamkv

Já chci druhou řadu! :D

6.9.2015 | 21:29:48
Srb

Druhá série musí být, i kdyby sme je měli donutit násilím :D Famózní seriál :)

15.9.2015 | 0:07:25
Arkantos

Tak tak. Perfektný seriál. Prekvapivá novinka. Určite jedna z lepších tento rok. A potenciál do druhej rady je obrovsky. Aj keď musím povedať, že ten koniec mi pripomenul jeden starší famózny seriál Torchwood.

16.9.2015 | 9:58:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů