The Whispers
94/100 - 52×

The Whispers

Pro své děti by snad každý rodič udělal úplně cokoliv. A taky by jim toho nechal dost projít. Co ale může dětem vlivných lidí v americké vládě nakukat jejich imaginární kamarád Drill? Může je třeba donutit k tomu, aby své rodiče začali zabíjet. Skrz těla dětí se totiž na planetu Zemi řítí nová neznámá mimozemská síla, která nevinné děti využívá k tomu, aby jim pomohly ovládnout svět, zatímco už stihne se svou vesmírnou lodí přistát na Sahaře. V hlavních rolích hrají Lily Rabe, Barry Sloane, Derek Webster a Milo Ventimiglia.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 45 minut
hrají
Milo Ventimiglia (John Doe / Sean Bennigan), Kristen Connolly (Lena Lawrencová), Lily Rabe (Claire Benniganová), Barry Sloane (Wes Lawrence),


Souhrn: Co se v minulém díle událo?

Souhrn: Co se v minulém díle událo?

Imaginární Drill si prostě nedá pokoj, dalším jeho pomocným kamarádem se stane Ethan.


8 0
6.7.2015

Splněná přání

Malý Henry dostal od Drilla na oplátku velkou odměnu, neboť už není hluchoněmý. Mělo to být ovšem tajemství mezi ním a imaginárním přítelem. Matka Claire se to zřejmě dozvědět neměla, jenže její syn to zkrátka před ní nedokázal utajit. Minx si zase přála, aby se její rodiče konečně udobřili.

(Drill opravdu na oplátku dětem plní jejich přání)


Odříznutá agentka FBI

Od určité doby je Claire úplně odříznutá od případu, který se jí dotýká, protože její syn Henry už naslouchal neznámému hlasu. Alex Myers pověřil právě jejího parťáka Jessupa Rollinse, aby převzal nad tímto případem velení. Navzdory všemu, zkušená agentka FBI pokračuje v pátrání.

(Jak dlouho zůstane agentka FBI Claire Benniganová mimo tento případ?)

Ztráta paměti

Nejprve Seana Bennigana vyzpovídal Wes Lawrence, ale mnoho informací od něj nezískal. Pak na řadu přišla jeho bývalá žena Claire, která zvolila jinou metodu výslechu, jenže Sean asi opravdu nechal někde zakopanou svou minulost. Otec Henryho si na nic nepamatuje ze své minulosti.

(Společná vzpomínka na to, kdy Claire a Sean byli spolu šťastní)

AS33

Správným klíčem ke všem záhadám může být Sean, na jeho těle se vyskytují symboly, které předpovídají, co je dalším krokem Drilla, jehož novým cílem se stal malý kluk Ethan, kterému nedělá problém vytvořit výbušninu. Všichni si začínají uvědomovat, že imaginární přítel chystá ohňostroj.

(Sean Bennigan má nejedno tetování na svém těle)

Nález v Sahaře

Wes Lawrence se vrací na místo činu poté, co mu na detektoru lži vyjede obrázek znázorňující Fulgurit, jakmile začne hlouběji pátrat, dovede ho to až k nápadu, použít těžkou techniku, která narazí na obrovský neznámý objekt, popíšeme jej prozatím modře zářícím kamenem.

(Obrázkem znázorněný neznámý objekt nalezený v Sahaře)

Sean Bennigan je určitě propojen s tímto neznámým objektem. Co to ale přesně je? Hrozí Wesovi a spol. nějaké nebezpečí?

Foto: ABC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !