The Whispers
94/100 - 53×

The Whispers

Pro své děti by snad každý rodič udělal úplně cokoliv. A taky by jim toho nechal dost projít. Co ale může dětem vlivných lidí v americké vládě nakukat jejich imaginární kamarád Drill? Může je třeba donutit k tomu, aby své rodiče začali zabíjet. Skrz těla dětí se totiž na planetu Zemi řítí nová neznámá mimozemská síla, která nevinné děti využívá k tomu, aby jim pomohly ovládnout svět, zatímco už stihne se svou vesmírnou lodí přistát na Sahaře. V hlavních rolích hrají Lily Rabe, Barry Sloane, Derek Webster a Milo Ventimiglia.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 43 minut
hrají
Milo Ventimiglia (John Doe / Sean Bennigan), Kristen Connolly (Lena Lawrencová), Lily Rabe (Claire Benniganová), Barry Sloane (Wes Lawrence),


Souhrn: Hra ještě neskončila

Souhrn: Hra ještě neskončila

Henry, Minx a další děti se stali součástí Drillových her. Víme zatím pouze to, že načatou hru je třeba dotáhnout do vítězného konce.


7 0
29.6.2015

Rozpadající se rodinka

Lena a Wes už nejsou příkladnými rodiči, neboť druhý jmenovaný udělal v životě zásadní chybu, když podvedl svoji manželku. Oba se snaží situaci vyřešit, ale vůbec si neuvědomují, že jejich dcera Minx trpí, proto se raději malá holka obrací na svého imaginárního přítele Drilla, čímž se stává jím posedlá.

Odměna, nebo trest?

Pravidla Drillových her jsou zcela jasná, pokud splníš zadaný úkol, budeš posléze odměněn. V druhém případě budeš tvrdě potrestán. Dá se ukončit tato hra? Pokud imaginární kamarád všech dětí nebude chtít přestat hrát, může se to zdát být pak nekonečné.


Atomová elektrárna v Harbor Point

Novým „terčem“ se stala atomová elektrárna v Harbor Point. Všichni už si předem mysleli, že Sean Bannigan udělá něco, čím ohrozí všechny kolem sebe. Najednou ale jsme svědky něčeho jiného, toto místo posloužilo pouze k tomu, aby se opět shledal syn se svým otcem.

Hodný, nebo zlý?

Taky bych se pozastavil nad touto první zajímavou otázkou. Je Drill vůbec nebezpečný? Ano, může představovat nebezpečí, pokud se nehraje dle jeho pravidel. Ale když se všechno odehraje, tak jak má, hra je úspěšně dokončena a on tomu dítěti splní ještě navíc přání (cokoliv).

Proč tu je? Co s námi zamýšlí? A to nejdůležitější, kdo to vlastně je? Zatím jsme jeho tvář neviděli, přesto si můžeme shrnout to, co o něm doposud víme. Komunikuje především s dětmi, výjimkou je z dospělých Sean Bannigan. Taky můžeme spojit Drilla s nalezeným Fulguritem.

Podělte se s námi o svůj názor. Kdo nebo co je Drill?

FOTO: ABC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Lupu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama