Top Gear
96/100 - 93×

Top Gear

Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May (v současnosti Chris Harris, Paddy McGuinness a Freddie Flintoff) v zábavném pořadu o autech a všem co s nimi souvisí. Seriál se těší velké divácké oblíbenosti i mimo okruh auto-moto fanoušků díky servírovaným velkým porcím suchého anglického humoru sehraných moderátorů a někdy skutečně ztřeštěným nápadům na způsob testování nových aut.

VB | 2002 | Pauza
vysílání
29 sezón | BBC Two | 60 minut
žánr
Reality show, Sportovní
hrají
Jeremy Clarkson (Jeremy Clarkson), Richard Hammond (Richard Hammond), James May (James May), Matt LeBlanc (Matt LeBlanc),


Ugandské město Jezza má kostel Jeremyho Clarksona

Ugandské město Jezza má kostel Jeremyho Clarksona

Pamatujete si na město Jezza ležící v Ugandě, kterým Jeremy, Richard a James projížděli při pátrání po prameni řeky Nil? Nyní v něm můžete navštívit kostel věnovaný právě Jeremymu.

1 0
13.1.2021

Jezza (nebo také Jjeza) je malé město ležící západně od hlavního města Ugandy Kampaly. Jeremy, Richard a James jím projížděli v prvním díle afrického speciálu, když hledali skutečný pramen řeky Nil. Samozřejmě se v něm museli zastavit a porozhlédnout.

Celá věc je samozřejmě trochu nadsazená, kostel ve městě stojí už dlouho a je známý pod názvem Svatý kostel města Jjeza. Na Google Maps ho ovšem můžete najít pod názvem Kostel Jeremyho Clarksona. Jeremyho fanoušci se toho okamžitě chytli a kostel má v současnosti na Googlu velmi vysoké hodnocení.


Foto: BBC, Google

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Filtr seriálů
Reklama