UnREAL
94/100 - 26×

UnREAL

Nikdo si snad nemyslel, že lidé hrající v jakékoliv reality show jsou snad náhodně vybraní a že všechno, co před kamerami dělají, jsou pouze jejich rozhodnutí. UnReal je drama, které ukazuje, co se ve skutečnosti skrývá za televizním pořadem, ve kterém lidé hledají lásku, a jaké krize zažívají tvůrci tohoto pořadu spolu s jeho účastníky.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Lifetime, Hulu | 42 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
Shiri Appleby (Rachel Goldberg), Constance Zimmer (Quinn King), Craig Bierko (Chet Wilton), Jeffrey Bowyer-Chapman (Jay Carter), Genevieve Buechner (Madison), Josh Kelly (Jeremy Caner), Breeda Wool (Faith Duluth), Mimi Kuzyk (Dr. Olive Goldberg), Barclay Hope (Asa Goldberg), Michael Rady (Coleman Wasserman)

Quinn King

Quinn King

Výkonná producentka a spolutvůrkyně Everlasting, které jde hlavně o úspěch této show.

Sezóny 4
2015 - 2018

Quinn se vyznačuje intrikářstvím a komandováním ostatních, aby skákali, jak chce ona. S ničím si nebere servítky a nic ji nerozhodí. To všechno za účelem poskytnout divákům skvělou show.

Quinn má románek s tvůrcem Everlasting Chetem, nicméně jejich vztah je komplikovaný, jelikož Chet má manželku, která je navíc těhotná, a Quinn se nelíbí, že je až ta druhá.

Za svou největší oporu považuje producentku Rachel, ve které vidí sebe samu. Společně tvoří nebezpečné duo, které dokáže razit na kolena kohokoliv.

Foto: Lifetime

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
janeyfl

Perfektní!

překladatel
4.9.2020 | 14:24:32

Aktuality

Čtvrtá řada je k dostání už i na Hulu

Čtvrtá řada je k dostání už i na Hulu

Ještě než začala premiéra čtvrté série na australské stanici Stan, tak se streamovací stanice Hulu rozhodla vypustit novou řadu, a to o den dříve. Zároveň také oznámila, jaký osud seriál čeká.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama