UnREAL Popis

UnREAL

UnREAL

Nikdo si snad nemyslel, že lidé hrající v jakékoliv reality show jsou snad náhodně vybraní a že všechno, co před kamerami dělají, jsou pouze jejich rozhodnutí. UnReal je drama, které ukazuje, co se ve skutečnosti skrývá za televizním pořadem, ve kterém lidé hledají lásku, a jaké krize zažívají tvůrci tohoto pořadu spolu s jeho účastníky.

UnREAL je seriál, který se inspiruje klasickou randící reality show The Bachelor. Avšak příběh nesledujeme z pohledu diváka, ale z pohledu produkce.

Seriál začíná přípravami na čtrnáctou sérii reality show Everlasting (v překladu Věčná láska). Ta je pod vedením svérázné a bezohledné výkonné producentky Quinn King a výstředního Cheta Wiltona. Chetovi jde hlavně o to, aby v show byly ukázány párty, alkohol a ženské těla. Zatímco Quinn chce pořádné drama a vytvářet mezi soutěžícími konflikty. Proto opět zaměstná produkční Rachel, která se na konci předešlé série zhroutila, nicméně podle Quinn je Rachel tím nejlepším člověkem pro úspěch Everlastingu.


Jelikož jde o randící show, tak zde musí být nějaký nápadník, o kterého se bude ucházet několik soutěžících. A abychom se dostali jednotlivým soutěžícím pod kůži, jsou tady produkční, kteří s těmito dívkami dělají rozhovory a snaží se z nich toho dostat co nejvíc a zároveň jim radí, co by měly dělat, aby si získaly srdce svého nápadníka.

UnREAL je výtvorem kabelové stanice Lifetime, která tento seriál začala vysílat v červnu 2015. Od té doby seriál získal druhou řadu, která se vysílala o rok později a na začátku roku 2018 bude mít premiéru třetí série. A aby toho nebylo málo, seriál si dokonce vysloužil i čtvrtou sérii. Za vznikem seriálu stojí duo Marti Noxon a Sarah Gertrude Shapiro.

(Hlavní postavy seriálu. Foto: Lifetime)

V hlavních rolích hrají:

Trailer k seriálu:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
PatrickD

Tahle serie byla taky velmi dobrá, nechápu že to má tak malou sledovanost:(

14.6.2018 | 6:16:51
tigricatko

za mna tiez TOP! Neviete prosim, kedy maju na plane vysielat dalsiu seriu? Na instagrame hlavnych bitches vidim, ze uz natacaju, len by to chcelo trosku viac info :) Dikes

6.6.2017 | 14:25:06
ManijaIlussive

Seriál mě dost překvapil – a fascinují mě obě hlavní postavy v podání těch dvou bitches !!!!! (hlavně 2. sezóna)

16.7.2016 | 15:45:29
Standule

Skvělý serial, kterému vládnou dvě mrchy. Co víc si přát. :D

13.6.2016 | 15:21:58

Aktuality

Čtvrtá řada je k dostání už i na Hulu

Čtvrtá řada je k dostání už i na Hulu

Ještě než začala premiéra čtvrté série na australské stanici Stan, tak se streamovací stanice Hulu rozhodla vypustit novou řadu, a to o den dříve. Zároveň také oznámila, jaký osud seriál čeká.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Reklama

Narozeniny herců