UnREAL
94/100 - 26×

UnREAL

Nikdo si snad nemyslel, že lidé hrající v jakékoliv reality show jsou snad náhodně vybraní a že všechno, co před kamerami dělají, jsou pouze jejich rozhodnutí. UnReal je drama, které ukazuje, co se ve skutečnosti skrývá za televizním pořadem, ve kterém lidé hledají lásku, a jaké krize zažívají tvůrci tohoto pořadu spolu s jeho účastníky.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Lifetime, Hulu | 42 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
Shiri Appleby (Rachel Goldberg), Constance Zimmer (Quinn King), Craig Bierko (Chet Wilton), Jeffrey Bowyer-Chapman (Jay Carter), Genevieve Buechner (Madison), Josh Kelly (Jeremy Caner), Breeda Wool (Faith Duluth), Mimi Kuzyk (Dr. Olive Goldberg), Barclay Hope (Asa Goldberg), Michael Rady (Coleman Wasserman)

UnREAL

UnREAL je seriál, který se inspiruje klasickou randící reality show The Bachelor. Avšak příběh nesledujeme z pohledu diváka, ale z pohledu produkce.

Seriál začíná přípravami na čtrnáctou sérii reality show Everlasting (v překladu Věčná láska). Ta je pod vedením svérázné a bezohledné výkonné producentky Quinn King a výstředního Cheta Wiltona. Chetovi jde hlavně o to, aby v show byly ukázány párty, alkohol a ženské těla. Zatímco Quinn chce pořádné drama a vytvářet mezi soutěžícími konflikty. Proto opět zaměstná produkční Rachel, která se na konci předešlé série zhroutila, nicméně podle Quinn je Rachel tím nejlepším člověkem pro úspěch Everlastingu.


Jelikož jde o randící show, tak zde musí být nějaký nápadník, o kterého se bude ucházet několik soutěžících. A abychom se dostali jednotlivým soutěžícím pod kůži, jsou tady produkční, kteří s těmito dívkami dělají rozhovory a snaží se z nich toho dostat co nejvíc a zároveň jim radí, co by měly dělat, aby si získaly srdce svého nápadníka.

UnREAL je výtvorem kabelové stanice Lifetime, která tento seriál začala vysílat v červnu 2015. Od té doby seriál získal druhou řadu, která se vysílala o rok později a na začátku roku 2018 bude mít premiéru třetí série. A aby toho nebylo málo, seriál si dokonce vysloužil i čtvrtou sérii. Za vznikem seriálu stojí duo Marti Noxon a Sarah Gertrude Shapiro.

(Hlavní postavy seriálu. Foto: Lifetime)

V hlavních rolích hrají:

Trailer k seriálu:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
PatrickD

Tahle serie byla taky velmi dobrá, nechápu že to má tak malou sledovanost:(

14.6.2018 | 6:16:51
tigricatko

za mna tiez TOP! Neviete prosim, kedy maju na plane vysielat dalsiu seriu? Na instagrame hlavnych bitches vidim, ze uz natacaju, len by to chcelo trosku viac info :) Dikes

6.6.2017 | 14:25:06
ManijaIlussive

Seriál mě dost překvapil – a fascinují mě obě hlavní postavy v podání těch dvou bitches !!!!! (hlavně 2. sezóna)

16.7.2016 | 15:45:29
Standule

Skvělý serial, kterému vládnou dvě mrchy. Co víc si přát. :D

13.6.2016 | 15:21:58

Aktuality

Čtvrtá řada je k dostání už i na Hulu

Čtvrtá řada je k dostání už i na Hulu

Ještě než začala premiéra čtvrté série na australské stanici Stan, tak se streamovací stanice Hulu rozhodla vypustit novou řadu, a to o den dříve. Zároveň také oznámila, jaký osud seriál čeká.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama