UnREAL
94/100 - 26×

UnREAL

Nikdo si snad nemyslel, že lidé hrající v jakékoliv reality show jsou snad náhodně vybraní a že všechno, co před kamerami dělají, jsou pouze jejich rozhodnutí. UnReal je drama, které ukazuje, co se ve skutečnosti skrývá za televizním pořadem, ve kterém lidé hledají lásku, a jaké krize zažívají tvůrci tohoto pořadu spolu s jeho účastníky.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Lifetime, Hulu | 42 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
Shiri Appleby (Rachel Goldberg), Constance Zimmer (Quinn King), Craig Bierko (Chet Wilton), Jeffrey Bowyer-Chapman (Jay Carter), Genevieve Buechner (Madison), Josh Kelly (Jeremy Caner), Breeda Wool (Faith Duluth), Mimi Kuzyk (Dr. Olive Goldberg), Barclay Hope (Asa Goldberg), Michael Rady (Coleman Wasserman)

S03E02: Shield

S03E02: Shield

Serena poráží při pokeru všechny soutěžící, kteří tak o ni začínají ztrácet zájem. Proto se Chet rozhodne, že naučí Serenu být ženou, se kterou se bude chtít každý muž oženit. Když Quinn pozná Chetovu novou přítelkyni, která je modelkou, rozhodne se, že naváže vztah s jedním ze soutěžících.

sk
5.3.2018
260 000
42 minut

Základní info:

Režie: Peter O'Fallon
Scénář: Jordan Hawley

Hrají: Shiri Appleby (Rachel Godlberg), Constance Zimmer (Quinn King), Craig Bierko (Chet Wilton), Jeffrey Bowyer-Chapman (Jay), Josh Kelly (Jeremy Caner), Genevieve Buechner (Madison), Caitlin FitzGerald (Serena Wolcott), Brennan Elliott (Graham), Christopher Cousins (Gary), Kassandra Clementi (Crystal), Adam Demos (August Walker), Alex Sparrow (Alexi Petrov), Alex Hernandez (Owen Boyd), Bart Edwards (Jasper Hunt), Marcus Rosner (Warren Johnson), Tyler Hynes (Billy Byrd), Melvin Gregg (Zach Taylor), Cameron Bancroft (Preston Palmer), Terry Chen (Guy Moretti), Brandon Jay McLaren (Dr. Simon), Donavon Stinson (AD Dan), Antonio Cayonne (barman John)

Foto: Lifetime

Promo k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
OliviaBenson.

nevím, jestli jsem jediná, ale opravdu nechápu, co na Rachel ti chlapi vidí :D ona je mi prostě strašně nesympatická :D ale tak nejsem chlap žejo :-) každopádně za mě – Quinn je TOP, mega frajerka a hláškařka

6.3.2018 | 19:57:55

Aktuality

Čtvrtá řada je k dostání už i na Hulu

Čtvrtá řada je k dostání už i na Hulu

Ještě než začala premiéra čtvrté série na australské stanici Stan, tak se streamovací stanice Hulu rozhodla vypustit novou řadu, a to o den dříve. Zároveň také oznámila, jaký osud seriál čeká.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama