UnREAL
94/100 - 26×

UnREAL

Nikdo si snad nemyslel, že lidé hrající v jakékoliv reality show jsou snad náhodně vybraní a že všechno, co před kamerami dělají, jsou pouze jejich rozhodnutí. UnReal je drama, které ukazuje, co se ve skutečnosti skrývá za televizním pořadem, ve kterém lidé hledají lásku, a jaké krize zažívají tvůrci tohoto pořadu spolu s jeho účastníky.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Lifetime, Hulu | 42 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
Shiri Appleby (Rachel Goldberg), Constance Zimmer (Quinn King), Craig Bierko (Chet Wilton), Jeffrey Bowyer-Chapman (Jay Carter), Genevieve Buechner (Madison), Josh Kelly (Jeremy Caner), Breeda Wool (Faith Duluth), Mimi Kuzyk (Dr. Olive Goldberg), Barclay Hope (Asa Goldberg), Michael Rady (Coleman Wasserman)

Rachel Goldberg

Rachel Goldberg

Producentka reality-show Everlasting, která se vrací do nové řady po loňských problémech.

Sezóny 4
2015 - 2018

Navzdory záchvatu v předešlé sérii se Rachel vrací na svou pozici coby producentka reality-show Everlasting, a to díky výkonné producentce Quinn. Ačkoliv se jí ze začátku nelíbí, jak musí zase lhát a manipulovat se soutěžícími, tak se v tom nakonec opět najde. Rachel to dobře myslí a ví, jaké drama musí udělat, aby byla show úspěšná a přilákala diváky. Jenže si neuvědomuje, že se drama točí okolo ní samotné.

Rachel v první sérii produkuje:

Rachel v třetí sérii produkuje:

  • Serenu
  • Owena
  • Augusta
  • Prestona

Foto: Lifetime

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
mv1998

Myslím, že žádné jiné seriálové postavě jsem tak hrozně nepřál dlouhou a bolestivou smrt jako právě Rachel… Herecky zahrána skvěle, ale jako postava se mi tak neskutečně hnusí, že i těch 20% je prostě moc.

25.7.2018 | 23:58:50

Aktuality

Čtvrtá řada je k dostání už i na Hulu

Čtvrtá řada je k dostání už i na Hulu

Ještě než začala premiéra čtvrté série na australské stanici Stan, tak se streamovací stanice Hulu rozhodla vypustit novou řadu, a to o den dříve. Zároveň také oznámila, jaký osud seriál čeká.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama