Warcraft Upřímný trailer na film Warcraft: První střet

Upřímný trailer na film Warcraft: První střet

Upřímný trailer na film Warcraft: První střet

O pokračování nic nevíme a tak vám alespoň přinášíme vtipný upřímný trailer, kde bylo vypíchnuto to nejdůležitější a nejzábavnější na prvním filmovém dobrodružství. Jak se vůbec s odstupem času na film díváte? Je pro vás zklamáním, nebo se jednalo o snímek, který by si zasloužil pokračování?

5 0
24.10.2018

Diskuze /2

Valantorelof

Video pobavilo. Film je příjemná oddechovka a na pokračování se rád mrknu.

24.10.2018 | 20:37:54
Raiden123

Film bol celkom dobrý,no sklamalo,ma,že tvorca povedal,že zavrhol nápad akékolvek pokračovanie potom čo sa mu nepodarilo dohodnuť s filmármi/filmovým štúdiom, a film nemal taký úspech ako očakávali,alebo tak nejak.Najprv to natáčanie pokračovania odkladali o tri roky,teraz už je to odložené na neurčito až možno na žiadne pokračovanie :-/ . Možno o nejaký čas niekto urobí re-make namiesto pokračovania,to je pravdepodobnejšie.

26.10.2018 | 8:57:58
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Warcraft: První střet

Informace

Premiéra: 9. 6. 2016
Režie: Duncan Jones
Hudba: Ramin Djawadi
Hrají: Ben Foster, Travis Fimmel, Dominic Cooper, Paula Patton, Toby Kebbell, Robert Kazinsky, Daniel Wu, Clancy Brown, Ben Schnetzer, Ruth Negga, Burkely Duffield, Daniel Cudmore, Callum Keith Rennie, Ryan Robbins, Patrick Sabongui, Andre Tricoteux, Christian Sloan, Elena Wurlitzer
Stopáž: 123 minut 

Nejlepší film

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Svět Warcraftu

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny

Kde nás najdete