Warrior Nun (Válečná jeptiška)
82/100 - 85×

Warrior Nun(Válečná jeptiška)

19letá žena se probudí v márnici, kde zjistí, že je součástí starodávného řádu, který byl pověřen bojem s démony na Zemi.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Fantasy, Nadpřirozený
hrají
William Miller (Adriel), Guiomar Alonso (Areala z Corddoby), Alba Baptista (Ava Silva), Toya Turner (Brokovnice Mary), Thekla Reuten (Jillian Salvius), Emilio Sakraya (J.C.), Joaquim de Almeida (Francesco Duretti), Sylvia De Fanti (Matka Superion), Tristán Ulloa (Otec Vincent), Kristina Tonteri-Young (Sestra Beatrice), Lorena Andrea (Sestra Lilith)

Adriel

Adriel

Anděl, který zabíjí démony.

Sezóny 1
2020 -

Podle legendy je Adriel anděl, který sestoupil z nebe, aby uzdravil umírající vojačku Arealu. Vzal si svatozář a umístil ji do hrudi umírající ženy, uzdravil ji z jejích ran a poskytl jí nadpřirozené schopnosti. Přitom se vzdal všech svých vlastních svatých sil včetně své nesmrtelnosti. Říká se, že zemřel na stáří mnoho let poté.

Ovšem v poslední epizodě první sezóny se ukázalo, že Adriel je maskovaný démon. Adriel se objevil se Svatozáří v ruce a utíkal před Taraskem, který ho pronásledoval na zem. Adriel nakonec musel Taraska zabít a nabídl pomoc s uzdravením Arealy výměnou za boj s démony. Poté, co dal Svatozář do Arealy, byla vzkříšena a obdařena nadpřirozenými schopnostmi. Areala si později uvědomila, že Adriel je zlodějský démon. Vyhrožoval jí odstraněním svatozáře a nechat ji tak zemřít, pokud odhalí jeho skutečnou totožnost.


William Miller jako Adriel. Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Na co by nám druhá řada měla odpovědět?

Na co by nám druhá řada měla odpovědět?

Finále první řady Válečné jeptišky otevřelo spoustu palčivých otázek a většina finále měla hodně cliffhangerů. V článku se zaměřujeme na nejdůležitější otázky, které by měly být ve druhé řadě určitě objasněny.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama