USA | 2019 | Ukončeno
1 sezóna |
ABC
| 43 minut
Whiskey Cavalier sleduje dobrodružství agenta FBI (Scott Foley) a jeho nové, drsné kolegyně z řad CIA (Lauren Cohan), kteří spolu vedou mezinárodní tým špionů.
Obsazení: (více)Už ve čtvrtek se můžeme těšit na druhou epizodu Whiskey Cavalier, ve které se tým oficiálně vydá do České republiky. Kromě několika tuctů fotografií stanice ABC vypustila také upoutávku, která se snaží nalákat nejen na tento díl, ale na celou první řadu.
Zdroj: ABC
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
Diskuze /3
Martan73
Jop, takový běžný den v ČR. A budete na PRIMĚ :-D
Raiden123
Další policajný Bonny a Klide,hmm,ale zároveň nie … bola haluz sledovať ako sa ľudom snažia natlačiť,že Pražská vlaková stanica je v meste Lyon,i pár iných chýb :-D ,ale to nevadí.
Asi by som mal preskočiť seriál Enemy Within a radšej sledovať Whiskey Cavalier.
#3 lukascoolariklukascoolarik čestný člen redakce
#2 Raiden123: Rozhodně. Whiskey Cavalier je aspoň zábavná hovadina. The Enemy Within se bere příšerně vážně, míchá nejhorší části premisy Blacklistu, k tomu přidává zápletku se zrádcem jako vystřiženou z Blindspotu a přihazuje popisy postav a míst na obrazovce jako v nějakém dokumentu či co. :-D