Yellowjackets
85/100 - 27×

Yellowjackets

V roce 1996 se fotbalový tým Vosičky ze střední školy v New Jersey stal prvním dívčím týmem v historii státu, který se kvalifikoval na šampionát. Jenomže nikdy do utkání nenastoupily. Během letu do Seattlu totiž jejich letadlo havaruje a přeživší se ocitají hluboko v divočině a z původně přátelského týmu se během následujícího roku a půl stávají válčící kanibalové. O 25 let později se ti, co přežili, snaží žít své životy, avšak své minulosti nemohou uniknout, a to, co začalo v divočině, ještě zdaleka není u konce.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Hororový, Thriller
hrají
Ella Purnell (Jackie Taylor), Sophie Nélisse (mladá Shauna Shipman), Melanie Lynskey (dospělá Shauna Sadecki), Sophie Thatcher (mladá Natalie Scatorccio), Juliette Lewis (dospělá Natalie Scatorccio), Jasmin Savoy Brown (mladá Taissa Turner), Tawny Cypress (dospělá Taissa Turner), Sammi Hanratty (mladá Misty Quigley), Christina Ricci (dospělá Misty Quigley), Steven Krueger (Ben Scott), Warren Kole (dospělý Jeff Sadecki), Liv Hewson (mladá Vanessa Palmer), Lauren Ambrose (dospělá Vanessa Palmer), Courtney Eaton (mladá Lottie Matthews), Simone Kessell (dospělá Lottie Matthews)

Postavy

 • Jackie Taylor

  Jackie Taylor

  Populární dívka, která je kapitánkou fotbalového týmu Vosiček. Její nejlepší kamarádkou je Shauna a jejím přítelem je Jeff. Po letecké nehodě je pro ni obtížné zvyknout si na život v divočině a ostatní dívky už v ní ani nevidí vůdkyni.

  Sezóny 2
  2021 - 2023
 • mladá Shauna Shipman

  mladá Shauna Shipman

  Vosička, jejíž nejlepší kamarádkou je Jackie a zároveň udržuje intimní vztah s jejím přítelem Jeffem. Těsně před oním osudným letem zjišťuje, že je přijata na univerzitu Brown. V divočině se snadno adaptuje svému prostředí, avšak s Jackie se od sebe začínají vzdalovat.

  Sezóny 2
  2021 - 2023
 • dospělá Shauna Sadecki

  dospělá Shauna Sadecki

  Matka v domácnosti, která není zrovna spokojená s životem, jaký vede. S manželem Jeffem jim to moc neklape a se svou náctiletou dcerou Callie vůbec nevychází. Proto nezaváhá, když o ni projeví zájem jiný muž, a dohání s ním ztracený čas.

  Sezóny 2
  2021 - 2023
 • mladá Natalie Scatorccio

  mladá Natalie Scatorccio

  Vosička, která má nálepku problémové dívky, jelikož hodně pije a užívá drogy. Jí je ale jedno, co si o ní ostatní myslí. Po nehodě se stane přínosnou osobou, jelikož společně s Travisem, s nímž se úzce sblíží, shánějí pro ostatní potravu.

  Sezóny 2
  2021 - 2023
 • dospělá Natalie Scatorccio

  dospělá Natalie Scatorccio

  I v dospělosti má Natalie stále problémy s návykovými látkami, avšak snaží se to řešit chozením do léčeben. Nyní zrovna z jedné vyšla a snaží se zůstat střízlivá. Vše se ale zkomplikuje, když zjistí, že její dávná láska Travis zemřel, načež je odhodlaná zjistit, kdo za jeho úmrtí nese vinu.

  Sezóny 2
  2021 - 2023
 • mladá Taissa Turner

  mladá Taissa Turner

  Hvězdná hráčka Vosiček, která je odhodlaná vyhrát národní šampionát ve fotbale za každou cenu. Tyto plány ale naruší nehoda letadla. V divočině se Taissa snaží pomáhat ostatním dívkám a zároveň se musí potýkat s tím, že začíná být náměsíčná.

  Sezóny 2
  2021 - 2023
 • dospělá Taissa Turner

  dospělá Taissa Turner

  Politička kandidující do funkce senátorky New Jersey, která nechce, aby se na povrch dostala minulost Vosiček v divočině. Má manželku Simone a společně vychovávají syna Sammyho.

  Sezóny 2
  2021 - 2023
 • mladá Misty Quigley

  mladá Misty Quigley

  Vosička, která se stará o výstroj týmu. Její vrstevníci se jí kvůli její výstřednosti posmívají, avšak po nehodě letadla se ukáže, že má široké znalosti o přežívání v divočině a poprvé tak pociťuje přijetí ze strany Vosiček. A taky je zakoukaná do kouče Bena.

  Sezóny 2
  2021 - 2023
 • dospělá Misty Quigley

  dospělá Misty Quigley

  Sestřička v pečovatelském zařízení, která je taky členkou online komunity občanských detektivů. Díky tomu dokáže Misty vypátrat spoustu informací a také se nebojí sáhnout po extrémních opatřeních, aby dosáhla svého.

  Sezóny 2
  2021 - 2023
 • Ben Scott

  Ben Scott

  Asistent kouče Martineze, který tají pravdu o své sexuální orientaci. Při nehodě mu část letadla ošklivě rozdrtí nohu, která musí být amputována.

  Sezóny 2
  2021 - 2023
1

Nepřehlédněte

Vosičky stráví v divočině další sezónu

Vosičky stráví v divočině další sezónu

Pokud sledujete seriál Yellowjackets, máme tu pro vás dobré zprávy. Bylo totiž potvrzeno, že seriál dostává díky svému úspěchu na všech frontách objednávku třetí série.

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama