Young & Hungry (Mladí a hladoví)
93/100 - 147×

Young & Hungry(Mladí a hladoví)

Mladý a bohatý podnikatel Josh si do své soukromé kuchyně najme mladou střeštěnou kuchařku Gabi. Nová šéfkuchařka si chce práci samozřejmě udržet, a proto se snaží ze všech sil, aby Joshovi a jeho asistentovi Elliotovi její jídlo co nejvíc chutnalo. Elliotovi se však Gabi nelíbí a raději by si přál, aby si Josh najal zkušeného šéfkuchaře. Seriál produkuje Ashley Tisdale.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Freeform, ABC Family | 22 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
Emily Osment (Gabi Diamond), Aimee Carrero (Sofia Rodriguez), Kym Whitley (Yolanda), Bryan Safi (Alan), Ashley Tisdale (Logan Rawlings), Mallory Jansen (Caroline), Jayson Blair (Jake Kaminski), Cheryl Hines (Kathy Walker), Jerry O'Connell (Nick Diamond), Betty White (Paní Wilsonová)

S03E04: Young & Parents

S03E04: Young & Parents

Gabi připravuje romantickou večeři pro ni a Joshe, ale večeři zkazí nečekaný příjezd Joshovy matky, Kathy, která obviňuje Gabi, že chce být s Joshem jenom kvůli penězům..Potom se ale ukáže Gabin otec, Nick, aby bránil svoji dceru. Co se ale nestane, mezi Kathy a Nickem to začne nepatrně jiskřit, což se vůbec nelíbí Gabi a Joshovi…Mezitím se Sofia, Elliot a Yolanda cítí diskriminováni, protože byli posláni do kina na film..

cz sk
24.2.2016
620 000
20 minut

Režie: Andy Cadiff
Scénář: Mike Dow, Devon Kelly

//Freeform //

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S05E20: Young & Yacht'in

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @channina

Titulky sedí na verzi: Ostatní (web.x264-tbs)

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit

Reklama

Filtr seriálů
Reklama