Supergirl Dvě ženské posily míří do Supergirl

Dvě ženské posily míří do Supergirl

Dvě ženské posily míří do Supergirl

Přijde vám, že v seriálu je ženských představitelek málo? Tak teď už si zřejmě ztěžovat nebudete, Supergirl nabírá obsazení a v příštích dílech se dočkáme hned několika důležitých, ženských postav.


13 1
30.11.2015

V seriálu si zahraje Tawny Cypress, kterou si fanoušci můžou pamatovat ze seriálu House of Cards a Unforgettable. Tawny ztvární senátorku Mirandu Craneovou, která zamíří do National city v jedenácté epizodě. Senátorka uvidí ve městě na vlastní oči útok jednoho z mimozemských obyvatel a je možné, že se dočasně stane spojenkyní Supergirl.

Druhou ženskou posilou bude bude Emma Caulfield, kterou si většina pamatuje jako Anyu ze seriálu Buffy the Vampire Slayer. Emma si zahraje Cameron Chaseovou, agentku FBI, která zasvětila svůj život právu poté, co její otec začal vraždit. Cameron bude tvrdou agentkou, která nebude mít slitování a pochopení pro žádné své podezřelé.


(Vpravo se můžete podívat na komiksovou podobu Cameron. Zdroj: Comicbook.com)

Ženských postav v seriálu je ale zatím poměrně dost. Brit Morgan si zahrála v páté epizodě záporačku Livewire, pravým jménem Leslie Willis. Matku Supergirl, doktorku Elizu Danversovou, ztvárnila ve stejné epizodě Helen Slater. Ze starších novinek víme, že herečka Jenna Dewan-Tatum se bude objevovat v seriálu pravidelně v roli Lucy Laneové, sestru slavnější Lois Laneové.

Diskuze /2

fandapcd

Ženských postav není nikdy dost. :D

webmaster
30.11.2015 | 18:00:43
JoeySid

Supergirl hlavně dostala celou sezonu 20ti epizod. :)

30.11.2015 | 20:56:16
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny