Supergirl Kara z CW bude mít konkurenci, Supergirl už brzy přiletí i do DCEU

Kara z CW bude mít konkurenci, Supergirl už brzy přiletí i do DCEU

Kara z CW bude mít konkurenci, Supergirl už brzy přiletí i do DCEU

Seriál Supergirl nás letos na podzim bude provázet již svou třetí sezónou, ale Warner Brothers. nechce zůstat pozadu, a tak dle nepotvrzených zvěstí nám v budoucnu představí svou Karu Danvers. Údajně její debut máme čekat ve filmu Muž z oceli 2 s Henrym Cavillem.


24 1
5.7.2017

Ať už mluvíme o Marvel Studios či Warner Brothers., obě studia byly velice skeptické vůči samostatným filmům se superhrdinkami. Když ale dorazila na stříbrné plátno Wonder Woman, vše se začalo postupně měnit. Jelikož se jí v kinech opravdu daří a recenze superlativy nešetří, hovoří se o dalších filmech s ženami, kterých bychom se mohli v dohledné budoucnosti dočkat.

Dle posledních zvěstí se připravuje film Batgirl a Gotham City Sirens, kde budou mít hlavní slovo právě ženy. A Warner Brothers. si uvědomuje, že mají poklad v Supergirl, kterou se dle nepotrvrzených informací někdy dočkáme. Rovnou můžeme říci, že filmovou Karu určitě nebude hrát Melissa Benoist, i když je dle většiny fanoušků ve své roli výtečná.


(Uvítali byste novou Karu? Foto: CW)

Komiksový vesmír stanice CW zkrátka nebude mít nic společného s tím filmovým. Stephen Amell se pokoušel již několikrát s Warner Brothers. domluvit, ale nikdy mu to nevyšlo (a zřejmě už ani nevyjde). Když se začalo mluvit o samostatném filmu s Flashem, fanoušci chtěli okamžitě obsadit Granta Gustina, ale nakonec dostal roli Ezra Miller. Proto nedoufejme, že by Benoist měla oproti jmenovaným pánům větší štěstí.

Supergirl by měla být údajně představena během filmu Muž z oceli 2. Ten by se měl začít natáčet, jakmile bude Henry Cavill připraven na natáčení. Premiéry bychom se tak mohli čekat okolo roku 2020. Další nepotvrzené zprávy hlásí, že záporákem by měl být samotný Brainiac a objevit by se měl i Shazam. Pakliže by to byla pravda, měli bychom se opravdu na co těšit.

Co říkáte na tuto zprávu? Chtěli byste vidět Supergirl i v DCEU? Kdo by ji podle vás měl hrát?

Diskuze /8

Lex Luthor

Vzhledem k tomu co se ted děje v seriálu Flash se Warnerům ani nedivím, Arrow měl ted lepší finále

5.7.2017 | 21:17:42
Quinzel

Bylo by fajn, kdyby to byla Supergirl verze z Injustice, krátké vlasy a kostým bez sukně.

6.7.2017 | 0:17:44
Rubi

Mě to nepřekvapuje. Filmy a seriály podle komiksu touhle dobou strašně frčí a jsou prostě cool a in. Byla by to fakt strašný štěstí kdyby obsadili Melissu, ale myslím že všichni víme že se to určitě nestane. Ale na rozdíl od seriálového supermana je Melissa ve své roli výborná a do filmu s Henrym by se skvěle hodila.

6.7.2017 | 13:36:32
Xegiie

mohli by u ní udělat vyjémku, ale to se nestane :/

6.7.2017 | 18:22:02
stasidlo

Nikdo lepší než Melissa jako Supergirl není :)

7.7.2017 | 16:49:54
Billy the Kid

tak jestli brainiac tak chci herceze smallville James Marsters

#8 pindajara
7.7.2017 | 19:36:53
DavidSpike

Já bych chtěl jako filmovou Karu Amandu Seyfried :3 ta by s těma brýlema, blond vlasama a Supergirl kostýmu vypadala úžasně :) a nasrat se umí taky skvěle

9.7.2017 | 22:00:07
pindajara

#6 Billy the Kid: souhlasím, Brainiac ve Smallville byl top

off topic: představitelka Lois Lane ze smallville Erica Durance míří do seriálu a bude nově ztvárňovat biologickou matku Kary http://deadline.com/…-1202125270/

10.7.2017 | 18:21:26
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny