Supergirl Supergirl dostává třetí řadu a víme, kdo bude hrát pana Mxyzptlka

Supergirl dostává třetí řadu a víme, kdo bude hrát pana Mxyzptlka

Supergirl dostává třetí řadu a víme, kdo bude hrát pana Mxyzptlka

Supergirl se minulý rok musela přesunout ze stanice CBS na CW, což ne všechny fanoušky potěšilo. Někteří se mohli bát o sledovanost, ale Supergirl si vedla na nové stanici dobře. Diváci zůstali dívce z oceli věrní i na jiné stanici, a tak se budeme s Karou opět vídat i příští rok.


37 0
8.1.2017

Sledovanost Supergirl se minulý rok pohybovala okolo 6 a 7 milionů diváků za epizodu. Tvůrci pochopitelně počítali s velkým pádem, protože CW je malinká stanice, která může velké CBS jen ztěžka konkurovat. Letos se sledovanost Supergirl pohybuje okolo 2 a 3 milionů diváků, což jsou na stanici CW velice pěkná čísla. Nejsledovanější epizodou byl crossoverový díl Medusa, který sledovalo celkem 3 600 000 milionů diváků. O třetí řadě tedy nebylo pochyb.

Před nedávnem jsme vám přinesli zprávu, že se ve dvou epizodách objeví pan Mxyzptlk, klasický zloduch, který v komiksech zatápěl Supermanovi. Nyní víme, že pana Mxyptlka bude hrát herec Peter Gadiot, kterého si můžete pamatovat jako Cyruse ze seriálu Once Upon a Time in Wonderland. Níže se můžete podívat na pár fotek z natáčení, na kterých je pan Mxyptlk vidět.


Diskuze /12

Lex Luthor

Jsem rád, že CW prodloužila své čtyři komiksové seriály, Supergirl u mě tenhle rok vede, druhý je Arrow, který se vrátil ke klasice, pak Legendy a nakonec Flash. Doufám, že Flash bude další rok více optimistický a srandovní a ne tak vážný jako je ted

8.1.2017 | 19:32:56
totti

No, som zvedavý čo z neho spravia. Či sa budú aspoň trocha držať komiksu. Nedávno som čítal Emperor Joker, kde je vidieť, čo by s jeho schopnosťami spravil Joker. Veľmi dobrý komiks, odporúčam.

8.1.2017 | 20:47:36
Billy the Kid

jsem rád, serial si to zaslouži a jsem zvědav jaký bude planovaný páty komiksový serial stanice- no to teda bude teprve crossoverr :)

8.1.2017 | 21:07:41
azoxid

Dokáže mi někdo říct, jak se to vyslovuje ?

#5 Vojtislav #6 Lex Luthor #7 totti
8.1.2017 | 21:39:28
Vojtislav

#4 azoxid: Pokud se nepletu, tak se postava vždy vyskytovala jen v komiksu takže se tohle nikdy nemuselo řešit… Ale pokud se pletu, opravte mě, je to dost možné..

#10 antty
redaktor
8.1.2017 | 21:41:47
Lex Luthor

#4 azoxid: Spoiler Mxyzptlka v komiksech musel Superman donutit Mxyzptlka vyslovit jeho jméno, pak se Mxyzptlk musel vrátit do své dimenze. Myslím, že mu zkráceně říkal mistr M, nebo myxpic, aby ho vždy naštval a nechal ho vyslovit jeho jméno. Uvidíme, jak to udělají v Supergirl.

#8 totti
8.1.2017 | 23:43:15
9.1.2017 | 12:04:14
totti

#6 Lex Luthor: Zabudol si na to, že to meno musí vysloviť obrátene, Kltpzyxm – „kel-tip-zix-um“

Ďalšie možnosti vyslovenia podľa wiki: /mɪksˈjɛzpɪtlɪk/ US dict: mĭks·yĕz′·pĭt·lĭk /ˈmɪksɪlplɪk/ or /mɪksˈjɛzpɪtəlɪk/

9.1.2017 | 12:08:00
pikaia

Za prodloužení Supergirl jsem rád.

9.1.2017 | 19:16:10
antty

#5 Vojtislav: tak výslovnost už tu lidi našli, tak jen doplním, že se objevil v jedné epizodě Smallville. někdy během čtvrté řady.

10.1.2017 | 12:42:10
antty

a Medusu bych nenazval crossoverovou epizodou, to že to tak prezentovali se mi vůbec nelíbilo. Kdyby alespoň použili ten virus na dominátory, pak by to dávalo smysl.

10.1.2017 | 12:43:38
Lex Luthor

Ok snad v dalším crosoveru zapojí epizodu Supergirl více do děje, Oliver a Barry by se mohli seznámit s dalšími postavami. Pak by si John DIggle mohl pokecat s Jamesem Olsenem. Guardian a Spartan mají podobný oblek.

10.1.2017 | 21:27:27
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny