Supergirl Tvůrci naznačili, jak dopadne Maggie Sawyer ve třetí sezóně

Tvůrci naznačili, jak dopadne Maggie Sawyer ve třetí sezóně

Tvůrci naznačili, jak dopadne Maggie Sawyer ve třetí sezóně

Jednou z nejvýraznějších nových postav druhé řady byla rozhodně Maggie Sawyer, která si rychle našla své obdivovatele, ale také i odpůrce. Maggie uvidíme pouze v pár prvních epizodách a nyní alespoň částečně víme, co se s ní (ne)stane. Následující článek obsahuje drobný spoiler ke třetí sezóně.


8 0
10.8.2017

Maggie Sawyer v podání Floriany Limy se v průběhu druhé řady stala velice oblíbenou postavou, proto se hned začalo mluvit o tom, zda budeme Maggie vídat ve třetí sezóně pravidelně. Bohužel všechny fanoušky vystrašila zpráva, že Lima seriál opouští a objeví se pouze v prvních pár epizodách. A to zrovna ve chvíli, kdy Maggie řekla Alex své ano.

(Maggie svůj odznak už tolikrát jako v druhé řadě nevytáhne. Foto: CW)


Tvůrci ale přislíbili, že se Maggie ve třetí sezóně na nějaký čas ukáže, čímž alespoň trochu uklidnili fanoušky páru Sanvers. Ihned se začalo spekulovat, jak nenápadně Maggie ze seriálu zmizí, když se má nyní vdávat. Byla tu i šance, že Maggie zemře. Nyní si díky oficiálnímu vyjádření tvůrců můžeme udělat jasnou představu, jak Sawyer ve třetí sezóně dopadne:

Maggie bude v našem seriálu vždy vítána, jakmile si Floriana Lima udělá čas. Hrozně nám záleží na vztahu Maggie a Alex. Díky této dvojici jsme byli schopni vyprávět moderní love story a snad v tom budeme moci jednoho dne pokračovat. Pro Florianu Limu si vždy necháme dveře otevřené.

Pokud byl tedy mezi vámi někdo, kdo se o život Maggie Sawyer bál, nyní už nemusí. Maggie určitě přežije, zkrátka jen ze seriálu zmizí. Jakmile se ale herečka rozhodne do seriálu vrátit, tvůrci jsou připraveni Sawyer do příběhu opět zakomponovat. A vlastně se není ani čemu divit. Alex a Maggie byly minulý rok jedním z nejdiskutova­nějších témat druhé řady.

Mrzí vás, že Maggie Sawyer se už nebude v seriálu tolik vyskytovat? Máte rádi její vztah s Alex?

Diskuze /4

Lex Luthor

Magie je dobrá postava škoda, že herečka na čas odejde

10.8.2017 | 20:34:15
Rubi

Upřímně? Nemrzí … vlastně bych velice stála o to aby do seriálu nikdy přidána nebyla. Ale to už ted nemá smysl řešit.

10.8.2017 | 21:20:14
xflori01

Díky ní šla postava Alex úplně do háje. Ale zase byla Maggie docela sympatická postava. Myslím si, že by bylo lepší nechat ji zemřít v nějakém boji. Nesnáším „otevřené dveře pro postavu“ v seriálech.

10.8.2017 | 22:28:39
scottt1

Mozno dopadne ako Patty vo Flashovy.

11.8.2017 | 13:33:20
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny