Supergirl Vrátí se Cat Grant do seriálu ve třetí sezóně?

Vrátí se Cat Grant do seriálu ve třetí sezóně?

Vrátí se Cat Grant do seriálu ve třetí sezóně?

Seriál zaznamenal velikou ztrátu, když bylo na začátku druhé sezóny oznámeno, že Cat Grant nebude již hlavní postavou seriálu Supergirl. Cat se nyní vrátila do finále druhé sezóny a máme tady pár náznaků, které v nás probouzí naději, že se s Cat Grant budeme vídat i příští rok. Dopadne to?


19 1
18.5.2017

Postava Cat Grant byla od samého počátku plánována jako hlavní postava. Jenže minulý rok po skončení první řady se seriál nečekaně přesunul ze stanice CBS na CW a změnilo se i místo natáčení. Štáb se přestěhoval z Los Angeles do kanadského Vancouveru, což zkrátka nevyhovovalo Calistě Flockhart, která již od druhé řady nemohla v seriálu vystupovat jako hlavní postava.

Změnilo se něco za tu dobu? Bude nyní Calista natáčet ve Vancouveru? Údajně svůj názor nezměnila. Natáčení v Los Angeles jí vyhovovalo, Vancouver je zkrátka daleko a byla by daleko od své rodiny a přátel. V epizodě Resist jsme si ovšem mohli všimnout pár náznaků, které v nás vyvolávají naději, že se Cat v příští řadě bude objevovat častěji.


(Cat Grant opět na svém místě, kam patří. Foto: CW)

Během svého silného projevu k lidem National City Cat prohlásila, že rozhodně město neopouští a že je zpátky. Proslov nebyl mířen pouze na obyvatele města, ale především na diváky seriálu. Následně také měla Grant výhrady ke své bývalé kanceláři, kterou nyní okupuje James Olsen. Navíc když se podíváme na fotky k finálové epizodě Nevertheless She Persisted, tak na nich jasně vidíme, jak Cat sedí za svým stolem ve své kanceláři. A proč by tam seděla, kdyby se nechtěla vrátit?

Je tak zcela možné, že se Cat vrátí do vedení CatCo a ve třetí řadě se s ní opět budeme setkávat. Jako s hlavní postavou s ní asi počítat nemůžeme, ale je možné, že se tvůrcům s Calistou podařilo vyjednat nějakou speciální dohodu, která jí umožní se v seriálu objevovat častěji než ve druhé řadě. Tvůrci si uvědomují, že postava Cat je velice oblíbenou a pozvedla by seriál zase o úroveň výš.

Chybí vám Cat v seriálu? Když se nyní objevila v epizodě Resist, pocítili jste nostalgii?

Diskuze /12

dovahkiin

Upřímně mi stačila minuta kde byla a už jsem doufal že zmizí

18.5.2017 | 18:45:10
Billy the Kid

mě by se tam libila, ale to záleži především na herečce :)

18.5.2017 | 18:47:45
Xegiie

prosim ne… v tom minulem dile to bylo strasne nucene, a vlastne na nic. …

18.5.2017 | 19:07:10
Kubaskou

Taky ji moc nemusím , takže snad ne.

18.5.2017 | 19:42:52
Kath315

V prvej sérií som ju najprv veľmi nemusela, ale postupne sa stala mojou najobľúbenejšou postavou seriálu, jej hlášky boli jednoducho nezabudnuteľné a neskutočne som sa na jej scénach pobavila. Podľa mňa jej postava seriálu strašne chýba, veľmi som sa potešila, keď sa vrátila, hneď by som ju brala späť :)

#7 scottt1
18.5.2017 | 20:07:04
Lex Luthor

mě osobně nijak nechybí když už tak ji nechte jako hostující hvězdu

18.5.2017 | 21:33:32
scottt1

#5 Kath315: sme na tom rovnako.

18.5.2017 | 22:33:15
Simir

Zezačátku jsem jí neměla ráda, ale v tom posledním díle jsem si uvědomila, že mi vlastně tak trochu i chyběla :D občas by se tam objevit mohla… ale záleží na herečce no.

19.5.2017 | 1:06:55
petiiik02

Nejdriv jsem ji taky nesnasela,ale postupem casu se ukazala jako uzasna herecka.. az ted jsem si uvedomila,jak moc v serialu chybi a byla bych ráda,kdyby to vyslo:)

#10 antty
19.5.2017 | 10:12:17
antty

#9 petiiik02: Podle mě ta postava byla prostě takhle dobře napsaná, aby ji lidi ze začátku nemuseli, ale pak jim přirostla k srdci. Když odešla, pokusili se tvůrci totéž udělat se Snapperem, ale u něj to působí špatně, nuceně a navíc si každý řekne, že tohle už tady bylo. Takže radši Cat zpět. A Maxe Lorda taky, nemůžu se dočkat, až bude chtít začít zase flirtovat s Alex a vpadne do toho Maggie :)

19.5.2017 | 14:18:25
Rubi

Bylo by super kdyby se vrátila…bylo jasné už od začátku že ví kdo Kara je, poznala ji hned jak ji viděla poprvé jako Supergirl, potom s ní hrála celou dobu hru na to jako že vůbec neví o co jde :D Calista je v této roli skvělá a společně s Karou mají moc hezké scény :)

#12 ShadowKittyGirl
31.5.2017 | 20:00:14
ShadowKittyGirl

#11 Rubi: Naprosto souhlasím, Cat byla v první sérii nejlepší postava :-)

6.6.2017 | 20:17:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny