Supergirl Lillian Luthor

Lillian Luthor

Lillian Luthor

Nevlastní matka Leny, která nesnáší mimozemšťany a vede Cadmus

Sezóny 1
2016 - 2017


Dlouho utajovaná postava, o které jsme pouze věděli, že je v popředí vedení anti-mimozemského projektu, ale dlouho jsme nevěděli, o koho se ve skutečnosti jedná. Lillian Luthor je vedoucí projektu Cadmus, který se snaží vymýtit mimozemšťany ze Země. Prakticky s touto myšlenkou začal už Lex Luthor, syn Lillian, který soupeřil v Metropolis se Supermanem, ale prohrál a následně si šel odpykat svůj trest do vězení.

Lillian pokračovala v jeho dílu a podařilo se jí například zajmout Jeremiaha Danverse, kterého drží v zajetí. Jejím největším úspěchem je zatím Hank Henshaw, kterého dokázala přeformovat do hrozivého Cyborg Supermana. Něčeho podobného docílila i s Johnem Corbenem, který se díky Lillianovýmu experimentování stal Metallem, věrným nápomocníkem.


Lillian má i nevlastní dceru Lenu, ke které už nemá tak blízko jako k Lexovi. Je to především dáno tím, že Lena částečně stojí za právy mimozemšťanů a navíc chce ze společnosti L-Corp udělat prosperující společnost, která se vymaní z temnot, do kterých je uvrhl Lex Luthor. Lillian díky svým nenávistivým činům proti mimozemšťanům skončí na nějaký čas ve vězení.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
anndy

záporačka, ale na druhou stranu, kdo by se jí divil, asi neměla jednoduchý život, neznám komiksovou verzi, ale už jen to, že jí manžel dovede domů levobočka byla síla, Superman zavřel milovanýho synáčka a nenávist jen roste, je nelítostná, ale nakonec pomohla zachránit „svět“ (město)

7.6.2017 | 19:12:03
ShadowKittyGirl

Už jen za to, že vychovala Lexe Luthora by si zasloužila dát pěkně za vyučenou. Je to protivná zapšklá ženská, co překrucuje pravdu, jak se jí to hodí a svého syna zbožnuje až nezdravě. Na druhou stranu, i když je to dosti zatvrzelá záporačka, znám lepší…

27.2.2017 | 3:40:45
Kothy

zaporacka

18.2.2017 | 23:51:25
CoRnDuCK

Není špatná.

14.2.2017 | 14:59:33
tom99

Jako lidský záporák celkem jde, ale herečka mi je docela nepříjemná…

webmaster, grafik
14.2.2017 | 0:18:50

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny