Supergirl Rhea

Rhea

Rhea

Královna Daxamu, která se vydala na Zemi vypátrat svého ztraceného syna

Sezóny 1
2017 - 2017


Rhea je královnou Daxamu, která společně s jejím manželem Lar Gandem tvoří pár královské rodiny, kteří vedou lid na Daxamu. Když je Krypton zničen, trosky z planety zahltí Daxam a zamoří ji. Lid Daxamu je na pár let ztracen, ale Rhea společně se svým manželem sjednotí svůj lid. Nebo alespoň částečně.

Aby mu mohli ale patřičeně vládnout, potřebují k tomu svého syna, prince Mon-Ela, který po devastaci Daxamu uprchl v záchranném modulu na Zem. Rhea a Lar Gand společně vypátrali, kde se jejich syn skrývá a podnikli velice náročnou cestu na Zem. když se tam ale dostali, ke svému překvapení zjistili, že charakter jejich syna se úplně změnil. Mon-El na Zemi poznal Karu Danvers, která z něj udělala lepšího člověka.


To ovšem královna Rhea nemůže vystát, a tak se rozhodne vypsat na hlavu Kary odměnu, čehož by nebyl schopný ani Lar Gand. Když Rhea zjistí, že Mon-El se skutečně nechce vrátit na Daxam, pokusí se Karu zabít kryptonitem, ale neuspěje. Následně král Lar Gand dává svému synovi požehnání a Mon-El může zůstat na Zemi se svou novou láskou. Přesto se ale Rhea nikdy nepřenese, a tak se vypořádá se svým manželem, aby ovládla lid Daxamu a získala zpět svého ztraceného syna.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
anndy

pořádná megera, která to měla dobře vymyšlený

7.6.2017 | 19:34:09
CoRnDuCK

Začíná se mi líbit :)

14.5.2017 | 15:31:48
Kothy

zaporacka…

14.4.2017 | 15:12:46
tom99

Pořádná mrcha :-)

webmaster, grafik
30.3.2017 | 16:58:46

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny