Supergirl Příště uvidíte: Epizoda, která bude jen o Alex

Příště uvidíte: Epizoda, která bude jen o Alex

Příště uvidíte: Epizoda, která bude jen o Alex

Alex se dostane do velkého nebezpečí, když je unesena neznámou osobou. Kara a Maggie tak ztratily osobu, kterou milují a nyní musí spojit síly, aby Alex získaly zpět. Ta bude čelit podivnému výslechu a bude i mučena. Podaří se Supergirl tentokrát svou sestru zachránit?

15 4
1.5.2017

Thumbnail Play icon

Diskuze /7

apollo86

nesouhlasím s popiskem za jisté, že se ji podaří určitě zachránit :D V DC seriálech se hrdinům moc umírat nedaří a pokud jo tak za pár dnů zázrakem ožijí

1.5.2017 | 17:21:36
Innominateus

Řekl tu někdo Cela? Nebo se mi to jen zdálo? :-D

1.5.2017 | 17:41:16
JirkaKo1961

Po několika hodně podprůměrných dílech svědčících o žalostné invenci scénáristů mě ani nepřekvapuje, že se rozhodli vykrást zmíněný skvělý film Cela. Jediná polehčující okolnost by byla, kdyby do akvária šoupli rovnou celý hysterický lesbický pár a odlehčili by tak notně zanesenou dějovou linku. Byla, ale není, takže se nejspíš dočkáme i Alexiny svatby s její " neodolatelnou" přítelkyní. Ach jo.

#5 Innominateus
2.5.2017 | 9:46:48
JirkaKo1961

Po několika hodně podprůměrných dílech svědčících o žalostné invenci scénáristů mě ani nepřekvapuje, že se rozhodli vykrást zmíněný skvělý film Cela. Jediná polehčující okolnost by byla, kdyby do akvária šoupli rovnou celý hysterický lesbický pár, nechali ho v něm utopit a odlehčili by tak notně zanesenou dějovou linku. Byla, ale není, takže se nejspíš dočkáme i Alexiny svatby s její " neodolatelnou" přítelkyní. Ach jo.

2.5.2017 | 9:49:54
Innominateus

#3 JirkaKo1961: Svatba by rozhodně byla fajn! :-) To hetero lobby které ovládá prakticky celou seriálovou a filmovou scénu už potřebuje trochu přiškrtit. Pro samé heteráky pomalu není vidět zbytek. ;-) Každopádně, osobně vidím spíš problém ve „Guardian týmu“, který žere celkem dost producentských výdajů výměnou defakto za nic. Alex a její přítelkyně zasahují do civilní stránky seriálu, což není na škodu. Guardian ale ukrajuje z té hrdinské, která by měla příslušet hlavně Kaře. Konec konců, Supergirl není týmovka, jako například Legendy. Takové množství hrdinských charakterů je zbytečné a jen se tím ředí děj.

2.5.2017 | 12:55:37
Miss_Electra

No čo z toho bude…

2.5.2017 | 17:11:52
ShadowKittyGirl

Taky si myslím, že druhá řada spadla hodně pod průměr, cca od 16 dílu to u mě zase nějak upadá :-(

6.5.2017 | 16:14:08
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny